Ana SayfaHaberFunsy ile kamera bantlamaya son

Funsy ile kamera bantlamaya son

Birbirinden eğlenceli tasarımları ile Funsy, bilgisayar veya tabletlerin şık kamera koruyucusu olacak. Funsy ile ilgili detaylar haberimizde.

Kişisel güvenliğine önem verenler, bilgisayar ve tablet kameralarını, kullanmadıkları zaman Funsy kamera kapatıcıları ile koruyabilir. Funsy , güvenlik sebebiyle bilgisayar ve tabletlerdeki kameraları, geçici çözümlerle kapatma dönemini sonlandıran şık tasarımlı ürün serisini piyasa sundu.

Firmanın ürünleri, kamera kapatıcı özelliğinin yanısıra 7’den 77’ye herkesin zevkine uygun tasarımları ve anlamlı mesajlarıyla motivasyonel bir işleve de sahip. Oyun meraklıları için “gamer” ya da “game over”; pozitif enerjiye inananlar için “good wibes only” gibi pek çok farklı ve renkli tasarımın yer aldığı kamera kapatıcı tasarımlarını arkadaşlarınız da çok sevecek.

Huawei P Smart Pro video inceleme

Funsy, 3 kadın girişimcinin yeni ve eğlenceli fikirlere olan aşklarıyla, teknolojiyi yakından takip edenlere yönelik ürettiği kamera kapatıcı markasıdır. Yurtiçinde özel ve eğlenceli tasarımlı kamera kapatıcılar için bir pazar yaratan ekip; Amerika, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan firma, ürün gamını geliştirmek için sürekli tasarım yapıyor.

funsy

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting