Funsy ile kamera bantlamaya son

funsy

Birbirinden eğlenceli tasarımları ile Funsy, bilgisayar veya tabletlerin şık kamera koruyucusu olacak. Funsy ile ilgili detaylar haberimizde.

Kişisel güvenliğine önem verenler, bilgisayar ve tablet kameralarını, kullanmadıkları zaman Funsy kamera kapatıcıları ile koruyabilir. Funsy , güvenlik sebebiyle bilgisayar ve tabletlerdeki kameraları, geçici çözümlerle kapatma dönemini sonlandıran şık tasarımlı ürün serisini piyasa sundu.

Firmanın ürünleri, kamera kapatıcı özelliğinin yanısıra 7’den 77’ye herkesin zevkine uygun tasarımları ve anlamlı mesajlarıyla motivasyonel bir işleve de sahip. Oyun meraklıları için “gamer” ya da “game over”; pozitif enerjiye inananlar için “good wibes only” gibi pek çok farklı ve renkli tasarımın yer aldığı kamera kapatıcı tasarımlarını arkadaşlarınız da çok sevecek.

Huawei P Smart Pro video inceleme

Funsy, 3 kadın girişimcinin yeni ve eğlenceli fikirlere olan aşklarıyla, teknolojiyi yakından takip edenlere yönelik ürettiği kamera kapatıcı markasıdır. Yurtiçinde özel ve eğlenceli tasarımlı kamera kapatıcılar için bir pazar yaratan ekip; Amerika, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan firma, ürün gamını geliştirmek için sürekli tasarım yapıyor.

funsy