Ana SayfaGenelFortnite son sezonuyla Star Wars hayranlarını mutlu edecek!

Fortnite son sezonuyla Star Wars hayranlarını mutlu edecek!

Yaz hızla yaklaşırken, Fortnite en yeni sezonu da Pazar günü başladı. Bu sezon sezon bir çok yenilik sunacak. İşte detaylar.

Epic Games, son aylarda oyunun oynanma şeklini tamamen değiştirmişti. Ancak görünüşe göre şirket şimdi son sezonda normal oynanış şekline geri dönüyor. Üçüncü sezon Fortnite ayrıca bir çok sürpriz içeriyor. Oyunun oynanma şekline gelirsek Epic Games’in oyun araçları, birkaç işlevsellik ayarlamasıyla geri döndü. Ancak Epic Games, Fortnite adasında birkaç değişiklik yaptı. Reality Falls adlı yeni bir yerde, kabarık mantarlar, mor ağaçlar ve yağmalanmış mağaralar oyuna dahil edildi. Ayrıca, oyuncuların ekebileceği tohum kapsüllerini serbest bırakacak olan Gerçeklik Ağacı da yenilikler arasında. Ağacınıza özen göstermek sizi özel ganimetler ile ödüllendiren hediyelere eriştirecek. Epic’in bu sezon eklediği yeni silahlar arasında, adından da anlaşılacağı gibi, uzun menzilde en etkili olan Özel Nişancı Tüfeği yer alıyor.

Fortnite son sezonuyla Star Wars hayranlarını mutlu edecek!

Oyun ayrıca Star Wars hayranlarını da oldukça memnun edecek. Her zaman olduğu gibi, yakın zamanda piyasaya sürülen Obi-Wan kozmetik ürününün yanında bir Darth Vader görünümü vaat eden yeni bir savaş teması mevcut. Disney mülkleri söz konusu olduğunda hepsi bu kadarla sınırlı değil. Sezonun ilerleyen saatlerinde Epic, oyunculara Indiana Jones görünümü kazanma şansı verecek. Battle Pass’ın sunduğu her şeyi kazanmak için yaklaşık üç ayınız olacak.

Winklevoss ikizleri Facebook’tan sonra bir darbe de kriptodan yedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting