Ana SayfaİnternetFirefox 61 ile sekmeler daha hızlı yüklenecek!

Firefox 61 ile sekmeler daha hızlı yüklenecek!

Firefox 61 sürümü ile birbirinden güzel özellikler kullanıma sunuldu. Firefox 61 ile sekmeler artık daha hızlı yüklenecek ve kullanıcılara daha hızlı bir deneyim sunulacak. İşte yeni Firefox sürümü ile gelen yenilikler!

İnternet tarayıcıları savaşında güvenliği ve gizliliği ile ön plana çıkan Firefox, bugün yeni bir sürümü ile karşımıza çıktı. Firefox 61 sürümü ile gelen yenilikler; hem internet deneyimini geliştirmek hem de daha hızlı bir deneyim sunmak için geliştirilmiş.

Firefox 61 ile gelen yenilikler arasında en dikkat çekeni ise ısınan sekmeler özelliği. Bu özellik ile sekmeler arasında geçiş yaparken yanıt süresi kısalıyor. Sekmeleri önceden yükleyen Firefox, bu sayede daha hızlı bir internet deneyimi sunuyor.

Firefox 61 ile gelen yenilikler

Arama Motorları Ekleme: Kullanıcılar artık daha hızlı ve daha modern arama işlevlerini etkinleştirerek Firefox’taki arama çubuğuna özel arama motorları ekleyebilecek.

Sekme Isınıyor: Sekmeler arasında geçiş yaparken yanıt süreleri artık daha hızlı hale geldi. Firefox, mouse ile sekmelerin üzerine geldiğinizde, sekmeleri önceden yüklüyor.

Tutulan Görüntü Listeleri: Tutulan ekran listeleri sayesinde sık ziyaret ettiğiniz sayfalara daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Firefox için sevindiren özellik geldi!

Firefox 61

Erişilebilirlik Araçları: İçerik oluşturucuları ve geliştiriciler artık erişilebilirlik araçları ile daha kolay site düzenleyebilecek.

WebExtension Sekme Yönetimi: Bu özellik ile açık olan sekmeleri gizleyerek hem RAM’den yer açabiliyor hem de tarayıcıda oluşacak karmaşıklığı engelleyebiliyorsunuz.

Hem Windows hem de macOS için yayınlanan Firefox sürümünü buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting