Ana Sayfa Genel Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Piyasada!

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Piyasada!

Dünyanın en popüler Massively multiplayer online role-playing game (MMORPG) yapımları arasında yer alan Final Fantasy XIV’ün yeni genişleme paketi piyasaya çıktı. Genişleme paketi çok teknolojik yenilik içeriyor.

2010 yılında satışa sunulduğunda, Final Fantasy XIV Online ağır eleştiriler ile yüz yüze gelmişti. Bunlar arasında demode grafik motoru, tekdüze hikaye ve yetersiz müzikler ile ses efektleri yer alıyordu. Sadece bu kadar da değildi. Oyun tam bir sorun yumağıydı; öyle ki Square Enix problemler nedeniyle özür dilemek zorunda kalmıştı. Yine de, adından ve ününden midir bilinmez Final Fantasy XIV Online, yüksek satış rakamlarına ulaşarak, oyun severler arasında popüler oldu. Yapımcı Square Enix, eleştirilere ve yüksek satış rakamlarına kayıtsız kalmayarak Final Fantasy XIV: A Realm Reborn’u satışa sundu.

Genişleme paketi, daha önce de belirttiğimiz gibi pek çok teknolojik gelişime uğramış. Demode grafiklerin yerini kaliteli animasyonlar ve modern yapılar almış. Bug’ların hemen hemen hepsi giderilmiş ve öncüsünden çok daha iddialı bir oyun ortaya çıkmış.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting