Ana SayfaGenelFight Club ve Seven yaratıcısından yeni Netflix belgeseli!

Fight Club ve Seven yaratıcısından yeni Netflix belgeseli!

Netflix Fight Club ve Seven gibi filmlerin arkasındaki ünlü yönetmen David Fincher ile yeni belgesel dizisi Voir için anlaştı. İşte detaylar.

Fight Club ve Seven filmleriyle tanınan yönetmen David Fincher, Netflix için yeni bir belgesel yapacak. Yönetmenin tarzı söz konusu iki filmde anlaşılabiliyor. Bu nedenle belgeselin de yönetmenin tarzında bir havaya sahip olacağını söylemek yanlış olmaz. Belgselin ise ne zaman yayınlanacağı belirsiz, ancak yeni dizi 13 Kasım’da Los Angeles AFI Fest’te prömiyerini yapacak. Netflix’in son dönemlerde yaptığı projeler çok başarılı olduğu için bu belgeselden de beklenti yüksek diyebiliriz. Netflix, ünlü yönetmen David Fincher ile yeni anlaşmasını Twitter hesabından duyurdu.

Fight Club ve Seven yaratıcısından yeni Netflix belgeseli!

Seven, Fight Club, Zodiac, The Killer gibi filmleriyle tanınan efsane yönetmen David Fincher, yeni belgeselinde de iddiali bir tarza sahip olacak. Mini belgesel dizisi olarak tasarlanan “Voir” yakında ünlü yönetmenin imzasıyla yayın akışı devinde yayınlanacak. Yönetmen hiç bir platformda Netflix’te olduğu kadar mutlu olmadığı belirtti. Bu da belgesel için beklentileri oldukla artırıyor. Belgeselin senaristliğini Drew McWeeny, yapımcılığını ise The Empty Man’in yönetmeni David Prior yapacak. David Prior’un açıklamasına göre yeni dizi, sinema tutkusu ile ilgili 10-30 dakikalık bir belgesel dizisi şeklinde karşımıza çıkacak. Belgesekin yayınlanacağı tarih hakkında henüz bir detay yok. Ancak Netflix yakında resmi duyuruyu yapacaktır.

Türk Telekom’dan Milli Eğitim Bakanlığı ‘na 10 bin tablet desteği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU