Ana SayfaHaberFBI’ın Tercihi Google Maps

FBI’ın Tercihi Google Maps

Uzun süredir üzerine çalıştığı projeyi bitiren FBI bundan böyle web sitesi ziyaretçilerine suç işlenen yerlerin işaretlendiği haritayı gösterecek.

FBI’ın suç haritası üzerinde uzun zamandır çalıştığı biliyor. Bu proje artık kullanıcılar tarafından da görülebilecek. Ofis haritalandırma konusunda oldukça başarılı olan Google Maps’den yararlanmış durumda. Siteye girdiğinizde haritalar üzerinde kırmızı işaretler görüyorsunuz. Bu işaretler suç mahalli ve işlenen suç hakkında bilgiler veriyor.FBI

Bu işaretler üzerine geldiğinizde eğer sç aydınlatılmış ise bilgi veriliyor. Suç aydınlatılmamış ise suçlunun kamer kaydı veya eşkâli hakkında bilgiler bulunuyor. Bu bilgiler ışığında isteyenler web sitesi üzerinden ihbarda bulunabiliyorlar. FBI’ın banka hırsızları için yaptığı haritaya bu adresten ulaşabilirsiniz. Haritanın hemen üzerinde kalan bölümde ise aydınlatmamış banka hırsızlıklarının kamera kayıtları yer alıyor. FBI sunduğu suç haritası sayesinde aydınlatılmamış dosyaların gün yüzüne çıkacağına inanıyor.

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting