Ana sayfa Genel F2P Dauntless için çıkış tarihi açıklandı

F2P Dauntless için çıkış tarihi açıklandı

Bir süredir yalnızca tarayıcı üzerinden oynanabilen Dauntless sonunda konsollar ve Epic Game Store için yayınlanıyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Günümüzde online oyun denildiğinde akla ilk olarak battle royale tarzındaki oyunlar geliyor. Fakat bu durum, her zaman böyle değildi. Günümüzden bir 10 sene öncesinde online oyun denildiğinde akla gelen ilk yapımlar Metin 2, Knight Online gibi gruplar halinde canavarlar biçildiği, envanterler kasıldığı, oyun içi evliliklerin gerçekleştiği biraz ütopik, biraz da fantastik oyunlardı.

Peki şimdi bu tarz oyunlar hiç kalmadı mı? Elbette kaldı. Hatta Metin 2 ve Knight Online için bile açık serverler bulmanız mümkün. Tabi ki bu yapımların eski popüler hallerinden şimdilerde eser yok diyebiliriz.

Dauntless PC ve konsollar için geliyor

Bir süredir tarayıcı üzerinden oynanan Dauntless de aynı Metin2 ya da Knight Online gibi bir yapım. Topluca canavar kestiğiniz, envanter kastığınız, eşli savaşlara girdiğiniz fantastik bir oyun.

İşin güzel yanı ise bu yapımın F2P tarzında olması. Yani oynamak için herhangi bir ücret ödemiyor oluşunuz. Dilerseniz bu oyunu hemen playdauntless.com üzerinden deneyimleyebilirsiniz.

RDR 2 PC sürümü ne zaman çıkacak?

Eğer tarayıcı yerine PC ya da konsolunuz üzerinden oynamak isterseniz o zaman 21 Mayıs’a kadar sabretmeniz gerekecek. Çünkü geliştirici stüdyo Phoenix Labs, oyunun indirilebilir sürümünün 21 Mayıs itibariyle kullanıma sunulacağını açıkladı. Dilerseniz aşağıdan oyun için daha önce yayınlanmış olan oynanış videosuna da göz atabilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler