Ana Sayfa Genel Exxen Türkiye dışında hangi ülkelerde kullanılacak?

Exxen Türkiye dışında hangi ülkelerde kullanılacak?

Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkamaya devam ediyor. Peki Exxen Türkiye dışında hangi ülkelerde kullanılacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Son dönemde dijital içerik platformlarının sayısında önemli bir artış olduğunu söyleyebiliriz. Dünya geneline baktığımızda sektöre Netflix, Amazon Prime Video ve Disney+ gibi isimlerin yön verdiğini söyleyebiliriz.

Bu dev isimler haricinde Apple TV+ gibi henüz istenilen yerlere gelememiş olan dijital içerik platformları da mevcut.

Ayrıca pek çok ülkede bölgesel olarak hizmet veren bazı yayın platformları da bulunuyor. Örneğin ülkemizdeki BluTV bunlardan biri. Yakında Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen de sektördeki yerini alacak. Fakat Exxen’in hedefi yalnızca Türkiye değil.

Exxen Türkiye dışında da hizmet verecek

Ortaya çıkan son detaylara göre Exxen sadece Türkiye’de hizmet vermeyecek. Görünen o ki Exxen’i ilerleyen dönemde ABD, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de göreceğiz.

https://platform.twitter.com/widgets.jsElbette bu öyle bir – iki yılda gerçekleşecek bir adım değil. Sonuçta küresel pazara hitap etmek kolay bir iş değil. Ayrıca küresel pazardaki isimlerin çok büyük olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Tabi ki Exxen’in ilk amacının Türkiye’de başarı sağlamak olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bekleyip göreceğiz.

MIUI 12.5 alacak modeller belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting