Ana sayfa Cep Telefonu Eski Telefonlar Moda mı Oluyor?

Eski Telefonlar Moda mı Oluyor?

Akıllı cihazlar olarak adlandırdığımız günümüz telefonlarının yerini eski telefonlar mı alacak?

Uzun zamandan beri akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası. Eski telefonları unuttuk, peki eski telefonların hala satıldığını ve hatta akıllı telefonlara göre daha kıymetli olduğunu söylesek. Günümüzde hala “akıllı telefon” olarak adlandırdığımız cihazları benimseyemeyen, kullanmayı bir türlü öğrenemeyen insanlar tabi ki de var ve bu kullanıcılar eski telefonları moda haline getirebilirler. Üretimi duran,uzun zamandan beri ortalıklarda hiç gözükmeyen eski telefonları Vintage Mobile adlı site bu sıralar baya popüler.

nokia

Nokia‘dan, Motorola ve Ericsson‘a kadar giden tüm markaların eski modellerini satışa çıkaran sitenin fiyatları da çok uygun,sadece 100$ ve 200$ arası değişiyor. Tabi uygun fiyatların yanında eski telefona verilmeyecek çok uç bir fiyatta görüyoruz. Nokia 8800 Ante Carbon’u ele almak gerekirse eğer bu cihaz Vintage Mobile adlı sitede tam 1400$ etiketiyle boy gösteriyor, fakat alıcısının olduğunu unutmamak gerek. Eski telefonları moda haline getirip kıymete bindiren kullanıcılar hala bulunmakta. Bakalım ilerleyen günlerde eski cep telefonları piyasasında ne gibi değişiklikler olacak?

Sıradan Cep Telefonu Tarih Oluyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler