Ana SayfaGenelEski asker Only Fans sayesinde köşe oldu

Eski asker Only Fans sayesinde köşe oldu

ABD ordusunda görevli bir asker olan Alysia Magen isimli kadın, paylaşmış olduğu seksi fotoğraflar yüzünden görevinden kovuldu.

Eski asker Only Fans sayesinde köşe oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nin Hava Kuvvetleri’nde görev yapan Alysia Magen isimli kadın, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Kadının sosyal medyada yer almasının temel sebebi ise asker olmasına rağmen paylaşmış olduğu seksi fotoğraflar. Aynı zamanda vücut geliştirme uzmanı da olan kadın, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar yüzünden defalarca uyarı aldığını ifade etti.

OnlyFans, Rusya'da hizmetini geçici olarak durdurdu

Eski asker Only Fans sayesinde köşe oldu

Yetişkin içeriklerin bol olduğu OnlyFans platformunda birbirinden seksi video ve fotoğraflarını satan Magen, ordu tarafından birkaç kez uyarıldı. Buna rağmen rahat durmayan ve seksi paylaşımlarına devam eden kadın, en sonunda ordudaki görevinden ihraç edildi.

Onlyfans yıldızı

Vücut geliştirme, boks gibi sporlarla da ilgilenen güzel kadın, şimdilerde ise bir OnlyFans modeli olarak karşımıza çıkıyor. Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarını da etkili şekilde kullanan Alysia Magen, böylece askeri kariyerini bir kenara bırakarak bambaşka bir sektöre giriş yapmış.

OnlyFans kullanıcılarına kötü haber! Müstehcen içerikler yasaklanıyor

Bu konu hakkında konuşan Magen, “Orduda olmak zordu çünkü her zaman kuralları esnetiyordum. Bir vücut geliştirici olduğum için zor zamanlar yaşadım. Ordu için sosyal medya paylaşımlarım çok büyük bir sorundu. Orduda benim gibi büyük bir takipçisi olan kimse yoktu. Sadece bikini giydim yanlış bir şey yapmadım. Sadece vücut geliştirme yapıyordum ve kesinlikle başım belaya girdi.” ifadelerini kullandı.

SpaceX Starlink için önceliği okullara verecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting