Ana sayfa Genel ESET, meydan okuyucu olarak nitelendirildi

ESET, meydan okuyucu olarak nitelendirildi

Siber güvenlik kuruluşu ESET, kurumsal güvenlik yazılımlarının değerlendirildiği 2019 Gartner Magic Quadrant’da ikinci kez ‘Challenger’ (meydan okuyucu) olarak nitelendirildi.

Bağımsız araştırma kuruluşu Gartner, Magic Quadrant Raporu’nda Endpoint Protection (Uç Nokta Koruma) Platformları sağlayan kuruluşları değerlendirdi.

Yüksek algılama oranı, minimum kaynak tüketimi ve sunduğu müşteri hizmetleri kalitesiyle öne çıkan ESET, iki yıl üst üste gelen söz konusu başarının ESET’in kuruluşlara maksimum düzeyde koruma sağlama konusundaki istikrarlı yetkinliğini yansıttığını duyurdu.

Raporu değerlendiren ESET İş Geliştirme Direktörü Ignacio Sbampato; şunları söyledi: “Bize göre, Gartner Magic Quadrant’ta geçen yıl seçilen tek aday olmak, ESET için harika bir başarıydı. İkinci yıl aynı takdiri bir kez daha almak ise kuruluşlara verdiğimiz uç nokta koruma, algılama ve tepki hizmetlerinde en iyisini sunmaya devam etme kararlılığımızın kanıtı niteliğinde.”

Ürünlerimizle gurur duyuyoruz

“Kuruluşların kapsamlı şekilde koruma altında kalmalarını sağlayan çözümler geliştiriyoruz. Buna yönelik araştırma ve içgörülere dayalı yaklaşımımızdan gurur duyuyoruz“ diyen ESET İş Geliştirme Direktörü, elde edilen başarıyı, bilgi güvenliği dünyasında küresel bir oyuncu olarak sürdürdürülen büyümenin bir yansıması olarak gördüklerini söyledi.

Kurumlar için yeni çözümler

Sbampato, sözlerini söyle sürdürdü; “ESET, geçtiğimiz yıldan bu yana, bir uç nokta algılama ve tepki çözümü olan ESET Enterprise Inspector ve eksiksiz bir uç nokta koruma platformu sağlayan ESET Dynamic Threat Defense ile kurumsal çözümler yelpazesini güçlendirdi. Söz konusu çalışmalar, ESET’in kurumsal segmentte varlığını genişletme stratejisinin bir parçasıdır.”

Malware (Zararlı yazılım) nedir?

 

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler