Ana sayfa Güvenlik ESET en iyi kurumsal güvenlik çözümleri arasında yer aldı!

ESET en iyi kurumsal güvenlik çözümleri arasında yer aldı!

ESET, 2019’un en iyi kurumsal güvenlik çözümleri arasında yer almayı başardı. Bu büyük başarının detayları haberimizde yer alıyor.

ESET, “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms” firmalarından biri olarak seçildi. Bilişim ve iş dünyası profesyonellerinin tercihiyle 2019’un en iyi uç nokta koruma çözümlerinin belirlendiği seçimde, kurumsal Endpoint Security yazılımı 5 üzerinden, 4.6 puan aldı.

Apple güvenlik açığı bulana ne kadar ödeme yapıyor?

Araştırma kuruluşu Gartner tarafından organize edilen “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice”, çeşitli sektörlerdeki profesyonel kullanıcıların belirlediği ve öne çıkardığı markaları sıralıyor.

ESET

Kurumsal çözümler satın alma, uygulama veya kullanma deneyimine sahip bilişim profesyonelleri veya iş kullanıcıları, bu kez kurumsal güvenlik yani Endpoint Protection (Uç nokta koruma) çözümleri sunan üreticileri değerlendirdi.

Facebook Messenger masaüstü uygulaması çıktı!

253 kurumsal seviye kullanıcısı, ESET Endpoint Security’yi uygulama kolaylığı, güvenilirlik, marka yanıtının güncelliği ve teknik destek kalitesi gibi tüm ölçütleri 5 üzerinden 4,6 vererek puanladı.

Güvenlik işletmeler için her zamankinden daha kritik öneme sahip

İş Geliştirme Direktörü Ignacio Sbampato, şu açıklamayı yaptı: “2019 Gartner Peer Insights Customers’ Choice for Endpoint Protection Platforms’ta seçilenlerden biri olmaktan son derece gurur duyuyoruz. Bu tanımlama, işletmelere. güvenilir son teknoloji güvenlik çözümleri sunma konusundaki bağlılığımızın bir kanıtıdır. Uç nokta koruması, işletmeler için her zamankinden daha kritik öneme sahiptir ve kullanıcılarımızın. korunması çok önemlidir. Müşterilerden bu kadar olumlu yanıtlar görmek ve çözümlerimizin kuruluşların güvenliğini sağladığını bilmek. Yaptığımız şeyi yapmamızın nedeni budur.”

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler