Ana sayfa Genel ESET 7/24 Destek Hattı Artık Tuşla’da

ESET 7/24 Destek Hattı Artık Tuşla’da

ESET Türkiye, yeni nesil çağrı merkezi Tuşla’da yerini aldı. Mobil cihazlar için geliştirilen bir aplikasyon olan Tuşla sayesinde iki adımda ve 12 saniye içinde ESET Destek hattına bağlanılabiliyor.

Tuşla, mobil cihazlar üzerinden bankaların, şirketlerin, işletmelerin çağrı merkezlerine giden yolu kısaltan ve bu yolu interaktif bir yapıya kavuşturan bir mobil aplikasyon. AppStore ve GooglePlay üzerinden cep telefonlarına indirilebilen bu uygulama Türkiye’de çağrı merkezi yardımıyla müşterilerine hizmet ve destek sunan kuruluşların menüleri ile entegre edilmiş durumda. Çağrı merkezi aramalarında kullanıcılara zaman kazandırmayı hedefleyen Tuşla, otomatik tuşlamalar yaparak, kişinin ihtiyaç duyduğu hizmet ile ilgili birime doğrudan ulaşmasını sağlıyor.

tusla_eset_menu1

ESET’e ulaşmak 12 saniye

Antivirüs yazılım kuruluşları içinde Türkiye’de ilk kez 7 gün 24 saat hizmet veren destek hattını devreye sokan ESET Türkiye de Tuşla sisteminde yerini aldı. ESET 7/24 Destek Hattı’yla global ESET sistemi içinde örnek bir uygulamaya imza atan ESET Türkiye, kullanıcılarına yönelik bilgi ve iletişim kanallarını geliştirmeye devam ediyor. Bu çerçevede Tuşla sistemine entegre edilen 0850 221 37 38 numaralı ESET 7/24 Destek Hattı, iki tıkla ve 12 saniyede ulaşılabilir durumda.

Kısa yolun yeni adresi

ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu, “ESET NOD32 ve ESET Smart Security ürünlerimizle, Türkiye’nin en çok kullanılan antivirüs yazılımlarını sunuyoruz. Ancak ürünün iyi olması günümüzde artık yeterli değil. Ürünü sunduktan sonra verdiğiniz servis ve destek, tüketiciler açısından giderek daha çok öne çıkıyor. Bu nedenle biz de, kullanıcılarımıza yakın olabileceğimiz tüm iletişim kanallarını değerlendirmeyi doğru buluyoruz. Tuşla bu çerçevede, kullanıcılarımızın ESET’in çağrı merkezine çok hızlı ve pratik şekilde ulaşmasına yardımcı olan başarılı bir mecra konumunda” açıklamasını yaptı.

Dünyanın En Şık Akıllı Bilekliği MICA Yeni Yılda Raflarda

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler