En sağlam iPhone 6s ve iPhone 6 kılıfları!

Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin çıkış tarihi yaklaşıyor. 3000 TL’nin üzerinde bir fiyatla ülkemizde satışa çıkacak olan bu akıllı telefonların kırılmasını veya hasar almasını istemeyebilirsiniz. Tam olarak bunun için, en sağlam iPhone 6s ve iPhone 6 kılıflarını sizler için derledik. Bazı modellerin iPhone 6s Plus versiyonları da var. iPhone 6s’inizi en iyi koruyacak kılıflar bu galerimizde.

en-saglam-iphone-6s-ve-iphone-6-kiliflari

Apple iPhone 6s modeli 16 Ekim tarihinde 3099 TL’lik fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa çıkacak. Böylesine yüksek bir fiyat seviyesindeki telefonun kırılması, kullanıcısını pek memnun etmeyecektir. İşte bu sebeple 3000 TL’den fazla ödeyerek satın aldığınız iPhone 6s’inizi en iyi şekilde koruyabilecek 10 kılıfı sizler için derledik.

İlerleyen sayfalarda iPhone 6s ve iPhone 6 modelleriyle uyumlu ve sağlamlığı ile öne çıkan kılıfları bulabilirsiniz. Galerimizde ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Galeriye baktıktan sonra en beğendiğiniz kılıfı yorumlar bölümünde bize söylemeyi unutmayın.

2 YORUM

  1. iPhone 6 ların arka tarafı alüminyum ve bu kılıfların hemen hemen hepsi cihazın üzerindeki ısıyı atmakta zorlanıyor, bunların yerine sağlam bir ekran koruyucu ve metal çerçeve daha kullanışlı olabilir, Ürün ısındıkça ileride sorunlar artabilir, tamamen benim görüşlerim 🙂

    • Metal çerçeve kılıfların ısınmayı önleme gibi bir avantajı var evet. Ama alırken kaliteli ve markalısını almak lazım. Piyasaya malı markasız bumper çerçeveler telefonun kasasını çizebiliyor. Bu iPhone 5 kullanırken başıma gelmişti. Alüminyum sağlam olsa da çizilmeye müsait. Isınma konusunda da en belirleyici etken “Konum servisleri”. Sadece ihtiyaç duyulunca açılırsa telefon günlük kullanımda pek ısınmıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin