iPhone 6s ve iPhone 6 için en iyi 10 deri kılıf!

Piyasada tercih edebileceğiniz onlarca farklı kategoride yüzlerce kılıf var. Ancak deri kılıfın sağladığı hissi diğerleri sağlayamıyor. Tamamen doğal ve el yapımı bir iPhone 6s kılıfı kullanmak istemez misiniz? Eğer deri kılıfları beğeniyorsanız, bu galerimizde size göre bir tane olduğunu garanti edebiliriz. iPhone 6s ve iPhone 6 için en iyi 10 deri kılıf sizlerle.

iphone-6s-deri-kiliflar

Akıllı telefonlarla kılıf kullanmak yaygın bir alışkanlık. Ancak hangi kılıfı kullanacağınız size kalmış. Sert plastik, silikon ve deri gibi seçenekleriniz var. Deri kılıflar fiyatı sebebiyle pek tercih edilmese de, diğer kılıfların sağlayamadığı doğallık hissini ancak bu kılıflarda bulabiliyorsunuz. Bizler de sizler için piyasada kolay kolay bulunmayan, ancak internetten satın alabileceğiniz en iyi 10 deri kılıfı derledik. Şimdiden uyaralım, fiyatlar biraz fazla. Ancak el yapımı ve hakiki deri oldukça maliyetli.

İlerleyen sayfalar iPhone 6s ve iPhone 6 modelleri için yapılmış ve lüks sayılabilecek en iyi 10 deri kılıfı bulabilirsiniz. Galerimizde ilerlemek için görsellere tıklamanız yeterli. Eğer bunlar haricinde sizin önermek istediğiniz deri kılıflar varsa, yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

1 YORUM

  1. O kadar çok kılıf modelleri var ki ve her geçen gün kılıftan çıkıp başka ihtiyacı karşılayan modellere dönmektedirler. Özellikle Avrupa da kılıf ve cüzdanların birleştiğini cüzdan kılıf modellendiğini görüyoruz.. Deritel de benzer özellikler görülmektedir

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin