Ana sayfa Galeri En Küçük Masaüstü Bilgisayarlar

En Küçük Masaüstü Bilgisayarlar

En küçük masaüstü bilgisayarlar sizce hangi boyutlardadır? Akıllı telefonların yapabildiklerini görünce masaüstü bilgisayarların da boyutlarının çok küçülebileceğini tahmin ediyorsunuzdur. İşte karşınızda cebinize bile sığabilen masaüstü bilgisayarlar.

Teknolojinin gelişmesinin olumlu etkilerinden biri de eskiden çok büyük olan bazı cihazların artık her yere taşınabilecek şekilde küçülmesi oldu. İlk icat edildiklerinde bir oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar artık akıllı telefon şeklinde cebimize bile sığar hale geldiler. En küçük masaüstü bilgisayarlar ise çok daha iddialı boyutlardalar.

Akıllı telefonları ve tabletleri bir kenara bırakırsak, masaüstü bilgisayarların da bazı özel modellerinin inanılmaz boyutlarda olduğunu görebiliyoruz. Hem de bu modellerin çoğu gösterdikleri performans, yazılım desteği ve özellikleri ile bir çok işlemi rahatça yapabilecek cihazlar.

Kredi kartı kadar olanlardan, bir USB bellek şeklinde olanlara kadar günümüzde en küçük masaüstü bilgisayarlar ne durumda, hep beraber göz atalım.

LattePanda

en küçük masaüstü bilgisayarlar

İşletim sistemi: Windows 10
CPU: 1.4GHz quad-core Intel Atom Cherry Trail Z8300
Bellek: 2GB DDR3L
Ses ve görüntü bağlantıları: HDMI ve 3.5mm audio
Depolama: 32GB Flash
Bağlantı: 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 4.1, 10/100 Ethernet
USB: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
Ağırlık: 100 gr
Boyutlar (U x G) : 8,8 x 7 inç
Yurtdışı fiyatı: 109 $

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler