Ana sayfa Donanım En İyi Ön Kameralı Selfie Telefonu Türkiye’de

En İyi Ön Kameralı Selfie Telefonu Türkiye’de

Harika fotoğraflar ve videoların yansıra selfie (özçekim) çekmeyi sevenler için 13MP ön ve arka kameralar ile donatılmış HTC Desire EYE, Türkiye’de satışa sunuldu.

HTC, kategoride dengeleri alt üst edecek yepyeni HTC Desire EYE akıllı telefonunu Türkiye’de satışa sundu. Akıllı telefonlarda çığır açan inovasyon mirasına devam eden HTC, sınıfının en iyisi Desire modeli HTC Desire EYE akıllı telefona operatörler üzerinden avantajlı kontratlı tekliflerle veya peşin olarak 1899 TL’den sahip olunabilecek.

Halen piyasada bulunan en iyi ön kamera ve sizi en iyi halinizle tam merkeze yerleştiren yazılım sayesinde, HTC Desire EYE hayatın büyük ve küçük anlarını mükemmel netlik içinde yakalıyor. Görüntü kalitesinden taviz vermeden zoomlama, kırpma ve baskı çıkartmanıza imkân veren detaylı görüntü kalitesi için pazara öncülük eden 13MP ön ve arka kameralara sahip olan HTC Desire EYE, harika fotoğraf ve videolar çekmeyi ve selfie’ler (özçekimler) yapmayı sevenler için eksiksiz şekilde donatıldı. BSI sensörleri loş ışıklı koşullarda dahi net fotoğraflar yakalarken her iki kamera üzerindeki akıllı çift LED flaş ise, ortamdaki ışık düzeyleri daha da düştüğünde de sizi iyi gösteren, doğal tonlar sağlıyor.

HTC Desire Eye

HTC Desire Eye üst düzey multimedya yardımcınız

Üç gelişmiş mikrofon, o anda etrafınızda ne olursa olsun HTC’nin kendine has ses kalitesini daha da üst düzeylere çıkartarak net sese sahip normal ve görüntülü çağrıları güvence altına alıyor. HTC BoomSound™ ve nefes kesen 5,2 inçlik ekran, HTC Desire EYE’ı en üst düzey multimedya yardımcınız haline getirmek ve fotoğraf ve videolarınızı görüntülemenin mükemmel bir yolunu sunmak üzere bir araya geliyor.

Cesur, parlak, çift renkli, suya dayanıklı tek parça gövde tasarımı sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda odaklama için iki kademeli özel bir kamera tuşu ile sizi en iyi halinizle görüntülemenin mümkün olan en basit şekilde gerçekleştirilmesini ve tek elle dahi anında konforlu, harika çekimler yapabilmenizi de sağlıyor.

Yüz birleştirme ve cilt düzeltme özelliği

HTC’nin yeni Akıllı Göz deneyimi (Eye Experience) ve Zoe uygulaması, Qualcomm® Snapdragon 801 işlemci ve yüksek hızlı 4G bağlanabilirlik sayesinde, nerede olursanız olun en iyi çekimlerinizi pürüzsüz ve basit bir şekilde düzenleyip paylaşabileceksiniz. Tamamıyla orijinal bir görünüm için yüzünüzü bir arkadaşınızın veya ünlü birinin yüzü ile birleştirmenize imkan veren Yüz Birleştirme özelliği veya arzuladığınız cilt düzeltme düzeyini ayarlayarak resim çekilmeden önce etkiyi gerçek zamanlı olarak önceden izleyebildiğiniz Canlı Makyaj gibi HTC Desire EYE’a yapılan en sevilen eklemelere de HTC Akıllı Göz içinde yer veriliyor.

Sony Hackerları The Interview’ın Kaldırılmasını İstediler

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler