Ana sayfa Genel Misfit Flash Yakında Türkiye’de

Misfit Flash Yakında Türkiye’de

Dünyanın en şık aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine ile büyük başarı kazanan Misfit firması, ikinci ürünüyle giyilebilir teknoloji alanında yine büyük ses getirmeye hazırlanıyor.

ABD’de Ekim ayında satışa sunulan ve kısa sürede büyük ilgi gören Misfit Flash, çok yakında Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak. Misfit Flash, tıpkı 2013’te piyasaya çıkan ve 40’tan fazla ülkede on binlerce kişinin satın aldığı Misfit Shine gibi sağlıklı yaşamı hayat biçimi haline getirenlerin, kilo vermek ve formda kalmak isteyenlerin hedeflerine kolayca ulaşabilmesini sağlıyor.

 Misfit+Flash

Sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyesini her an izleyen Misfit Flash ile ne kadar yüründüğü, kaç kalori harcandığı, uyku kalitesi ve süresi iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde anında öğreniliyor.

Özel tasarımlı yumuşak plastik malzemeden üretilen, dayanıklı, 30 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Flash’ın en önemli özelliklerinden biri de birbirinden canlı ve göz alıcı renk seçeneklerine sahip olması. Beyaz, siyah, fosforlu pembe, fosforlu sarı, fosforlu mavi, mercan rengi ve Coca Cola’ya özel kırmızı renkleriyle aynı zamanda çok şık bir aksesuar olan Misfit Flash, özel bilekliğiyle ya da klipsi ile her türlü kıyafete ve ayakkabıya tutturularak da kullanılabiliyor.

 Coca Cola işbirliği ile yaratıldı

Misfit’’in hareketi eğlenceye dönüştürecek yepyeni ürünü Misfit Flash, tüm dünyada aktif yaşam tarzını desteklemek amacıyla Misfit’in stratejik ortağı olan dünyanın en büyük şirketlerinden Coca Cola işbirliği ile yaratıldı.

En Savunmasız Yazılımlar Belli Oldu

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler