Ana SayfaGenelEfsane PlayStation 4 özel oyunu PC'ye geliyor!

Efsane PlayStation 4 özel oyunu PC’ye geliyor!

2018 yılında PlayStation 4’e özel olarak geliştirilmiş olan God of War sürpriz bir şekilde PC için listelendi. İşte oyunun çıkış tarihi ve diğer ayrıntılar.

Efsane PlayStation 4 özel oyunu PC’ye geliyor! Büyük bir tabu yıkılıyor. Artık efsaneleşmiş PlayStation oyunlarını PC’de oynamanın kapısı aralanmış durumda. Zaten yakın geçmişte bazı özel PlayStation oyunları PC’ye gelmişti. Fakat bunların hiçbiri efsane bir yapım tadında değildi.

Şimdi ise PlayStation’ın efsanesi God of War PC için geri sayıma geçti. Oyun hali hazırda Steam’de ön siparişe sunuldu. 14 Ocak’ta çıkacak olan yapımın fiyatı ise 329 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunun Steam sayfasında Türkçe alt yazı seçeneğinin bulunacağı da belirtilmiş. Zaten PS4 sürümünde de Türkçe desteği vardı.

Bu arada dip not olarak belirtelim. God of War’ın devam oyunu Ragnarok da hali hazırda yapım aşamasında.

God of War şimdi de PC için geliyor

Efsane PlayStation 4 özel oyunu PC’ye geliyor!

Oyun Hakkında;

Olimpos Tanrılarından aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık İskandinav Tanrılarının ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşıyor. Bu sert ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek için savaşmak ve oğluna da aynısını öğretmek zorunda.

İkinci bir şans yakala
Kratos yeniden bir baba. Onun saygısını kazanmaya kararlı oğlu Atreus’un akıl hocası ve koruyucusu olarak, bir yandan oğluyla son derece tehlikeli bir dünyada ilerlerken diğer yandan da adeta onun simgesi olan öfkesini bastırmak ve kontrol etmek zorunda.

Korkutucu yaratıkların olduğu daha karanlık ve dizginsiz bir dünyaya yolculuk et
Mermer taş ve sütunlarla kaplı gösterişli Olimpos’tan çıkıp Viking öncesi İskandinav kültürünün amansız orman, dağ ve mağaralarına gelen Kratos, kendi yaratık, canavar ve tanrı panteonu olan yeni ve bambaşka bir diyarla karşı karşıya.

Göğüs göğüse kanlı çatışmalara gir
Oyuncuyu her zamankinden daha çok aksiyonun içine sokan omuz üstü kamera açısı sayesinde, God of War™’daki savaşlar Kratos’un yüzleşeceği İskandinav yaratıkları panteonunu yansıtıyor: Görkemli, vahşi ve zorlayıcı. Yeni bir ana silah ve yeni kabiliyetler bir yandan God of War serisini simgeleyen ruhu korurken bir yandan da türe yeni bir boyut katan şiddetli mücadeleler sunuyor.

Android 12 şimdi Pixel telefonlara yayılıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU