Ana sayfa Haber E-Devlet için yeni servisler kullanıma sunuldu!

E-Devlet için yeni servisler kullanıma sunuldu!

E-Devlet’e bugün yepyeni servisler eklendi. Risk Merkezi Raporu Başvurusu, Doğalgaz hizmetleri ve Adıma Tescilli Araç Sorgulama gibi yeni hizmetler artık E Devlet’te yer alıyor.

Türkiye’de resmi kurumlardaki sıraları bir anda azaltan E-Devlet hizmeti, günden güne gelişmeye devam ediyor. Şimdi de E Devlet için yepyeni hizmetler duyuruldu. Bu hizmetler arasında; Risk merkezi raporu başvurusu, elektrik hizmetleri, doğalgaz hizmetleri, tüzel kişiler için tescilli araç sorgulama ve iş yeri açma belgesi sorgulama yer alıyor.

Firefox 66 sürüm ile otomatik oynatılan videolar engelleniyor!

E Devlet Kapısı’na giriş yaptıktan sonra arama bölümünden bu hizmetleri aratarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-Devlet için yeni servisler!

Risk Merkezi Raporu Başvurusu

Bu hizmeti kullanarak, “Kredi Limit ve Borç Bilgileri” veya “Çek Bilgileri” rapor başvurusunda bulunabilir veya raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Elektrik Hizmetleri

e-Devlet Kapısı ile 62 ilimizde bulunan 16 elektrik görevli tedarik şirketlerinin serbest olmayan tüketiciler ile son kaynak tedariki kapsamındaki tüketicilere sunduğu bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra abonelik ve fesih başvuru hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Doğalgaz Hizmetleri

e-Devlet Kapısı ile 46 ilimizde bulunan 34 doğalgaz dağıtım şirketlerinin sunduğu bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra abonelik ve fesih başvuru hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Adıma Tescilli Araç Sorgulama (Tüzel Kişiler İçin)

Bu hizmeti kullanarak, Emniyet Genel Müdürlüğü bilgi sisteminde sahibi / ortağı / yetkilisi olduğunuz şirket adına tescilli araçları sorgulayabilirsiniz.

Kalfalık, Ustalık, Usta Öğrencilik ve İş Yeri Açma Belgesi Sorgulama

Bu hizmeti kullanarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlardan alınan Kalfalık, Ustalık, Usta Öğrencilik ve İş Yeri Açma belgenizi görüntüleyebilirsiniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 Hangisi daha iyi?

İki Çinli telefon üreticisinin popüler telefonlarını karşılaştırdık. Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 bakalım hangi telefon daha iyi? Redmi Note 8 Pro'ya baktığımızda,...

Son Haberler