E-cüzdan uygulaması Pokus ’tan  Hazır Limit  özelliği

Pokus

Türk Telekom, e-cüzdan uygulaması Pokus ile elektronik ödeme çözümlerine ‘Hazır Limit’ özelliğini ekledi. Bu yeni özellikle Türk Telekom müşterileri,  hesaplarına bakiye yükleyebiliyor ve acil ihtiyaçlarını bu bakiye üzerinden karşılayabiliyorlar.

 Hazır Limit özelliği sayesinde Pokus Kart’a mobil ödeme limitleri dahilinde yükleme yapabilecek kullanıcılar, en yakın hesap kesim tarihli fatura döneminde harcamalarını kolayca ödeyebilecekler.

Hazır Limit avantajını hayata geçiren Türk Telekom, müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Türk Telekom mobil müşterileri, ‘Hazır Limit’ yeniliğiyle Kart’larına bakiye yükleyip kullanabiliyorlar.

Pokus

Hazır Limit dönemi başlıyor

Hatları mobil ödemeye açık olan Türk Telekom müşterileri, Hazır Limit Kartlarına yükleyecekleri bakiyeyi günlük harcamalarında kullanabilecekler. Yapacakları bu harcamaları bir sonraki fatura döneminde ödeyecek olan müşteriler, ana sayfadaki “+” butonuna basarak Hazır Limit’ten yararlanabilecekler. Türk Telekom müşterileri Hazır Limit Kartlarına, mobil ödeme limitleri dahilinde yükleme yapabilecekler.

‘Hazır Limit’ avantajlarından yararlanmak isteyen Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil müşterileri, MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da 444 11 15’i arayarak hatlarını kolayca mobil ödemeye açtırabiliyorlar.

Ürün kampanyalarına https://pokus.com.tr/tum-kampanyalar sayfasından ulaşılabiliyor ve 444 72 79 no’lu  Müşteri Hizmetleri’nden veya pokus.com.tr adresinden detaylı bilgi alınabiliyor.

Şirketler asgari ücret açıklaması sonrası maaş belirlemede zorlanıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir