Fiks : Türk Telekom’dan yeni nesil dijital paket

Fiks

Türk Telekom, faturasız mobil müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sağlayacak ‘ Fiks Paketler’i hayata geçirdi.

Türk Telekom müşterileri,  paket içeriklerini ve paket yenilenme sürelerini kendileri belirleyebiliyor. Uçtan uca dijital bir çözüm olma özelliğine sahip ‘FiksPaketler’e yalnızca Online İşlemler uygulamasından ulaşılabiliyor.

Türk Telekom, dijital kanallarda kişiselleştirilmiş yenilikçi çözümlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Türk Telekom müşterileri, ‘FiksPaketler’ ile, kapsamlı müşteri analizleriyle belirlenen seçenekler arasından, paket içeriklerini ve sürelerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçebiliyor, belirledikleri dönemlerde paket içeriklerinin yenilenmesini sağlayabiliyor. Türk Telekom, faturasız hat sahibi müşterileri için geliştirdiği Paketler , yalnızca Online İşlemler uygulaması üzerinden sunuyor.

Fiks

Türk Telekom’dan dijital dönüşümde yenilikçi çözüm

 Türk Telekom faturasız mobil müşterileri, tam anlamıyla uçta uca dijital bir çözüm olma özelliğine sahip ile istedikleri zaman, diledikleri yerde, belirledikleri periyotlarda kredi kartlarıyla verecekleri otomatik ödeme talimatıyla paketlerinin yenilenmesini sağlayabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra taahhüt verme zorunluluğunun olmaması ve bu sayede herhangi bir cayma bedelinin bulunmaması da Paketler’in avantajlarından biri olarak öne çıkıyor.

Türk Telekom, faturasız mobil hat müşterilerine Online İşlemler üzerinden yararlanabilecekleri  5GB,10GB,  15GB,  20GB ve  25GB paketlerini 750 dk ve 250 SMS kullanım hakları ile sağlarken 20 gün, 28 gün, 30 gün ve 35 günde bir paket yenilenme seçenekleri sunuyor.

Apple, Hollanda Ligi’nin yayıncısı olabilir