Ana SayfaAppleUcuz iPhone 5 Hayal Değil!

Ucuz iPhone 5 Hayal Değil!

Geçtiğimiz dönemde Apple’ın ucuz iPhone çıkaracağı konusunda birçok haber yapıldı. Fakat bugüne kadar Apple’ın bu tarz biri ürün çıkaracağı konusunda elimizde kesin kanıtlar yok.

Yeni gelen haberlere göre Apple bu konudaki çalışmalarını hızlandırmış durumda ve 99 ila 149 dolar arasında plastik yeni bir ürünü kullanıcıların  beğenisine sunmak için gün sayıyor. Geçmişe baktığımızda Apple’ın hiçbir ürününde bu tarz bir hamle yapmadığını görüyoruz. Fakat firma giriş seviyesi pazarda da var olmak istiyor. Bu yüzden uygun fiyatlı iOS işletim sistemine sahip bir cihazı kullanıcıların beğenisine sunması yüksek ihtimal.  ucuz_iphone

Apple, asıl büyük pazarın giriş seviyesi akıllı telefonlarda olduğundan haberdar fakat firmanın bu pazara ne zaman el atacağı konusunda herhangi bir veri yok. Apple’ın hali hazırda üç farklı iPhone modeli satışta bulunuyor. iPhone 4 Amerika’da 450 dolardan, iPhone 4S Amerika’da 550 dolardan ve iPhone 5 Amerika’da 650 dolardan satışa sunuluyor. Firmanın bu ürünlerin yanına yeni bir ürün daha eklemesi pek mümkün gibi gözükmese de yapılan dedikodular tam tersini söylüyor. Tüm bunların ortaya çıkması için zaman ihtiyacımız var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU