Dünya Çapında Dikkat Çeken HONOR 90 Türkiye’de

HONOR 90

İçerik üreticilerinin yardımcı pilotu olan yeni HONOR 90, spontane anları yakalamak ve harika hisleri paylaşmak için sınıfının en iyi kamera ve donanımını bir araya getiriyor.

HONOR 90, yepyeni üçlü kamera sistemine sahip.  1/1,4 inç sensörlü 200 MP Ultra Net Ana Kamera, 112° görüş alanı ile çekimler yapabiliyor. Bununla birlikte 12 MP ultra geniş makro kamera ve kameranın mesafeyi daha doğru bir şekilde ölçmesine yardımcı olan 2 MP derinlik kamerası fotoğraflarda ciddi fark yaratıyor.

Büyük 2,24µm piksellere (16’sı 1 arada) eşdeğer ışık yakalama performansı elde etmek için çoklu kare füzyonunu, gürültü azaltma algoritmasını ve piksel gruplamayı destekleyen 200MP Ultra Net Ana Kamera, mükemmel yüksek dinamik aralıklı (HDR) fotoğraflar ve düşük ışık koşullarında ayrıntılı, parlak çekimler üretiyor.

Yeni Hyundai KONA

HONOR 90

HONOR 90 kullanıcıların yüz hatlarını, cilt tonları ve arka planı özneyle doğal bir şekilde harmanlayan otantik bokeh efektiyle zahmetsizce olağanüstü portreler oluşturmasına yardımcı olan yeni Portre Modunu da kullanıcıları ile buluşturuyor.

Kullanıcılarına daha fazla esneklik sağlayan Portre Modu, karedeki nesneyi daha iyi vurgulayan görüntüleme sonuçları için 2X yakınlaştırmada çekimiyle Portre Modunda çığır açacak bir yenilik sunuyor.

50MP Ön Kamera, ayrıntılarla dolu çarpıcı selfie’ler çekerek HONOR 90‘ı içerik oluşturucuları için en ideal seçim haline getiriyor. Vlogger’ların iş akışlarını kolaylaştırmalarına yardımcı olmak için tasarlanan HONOR 90, Video Denoising ve Video Modu önerilerinin yanı sıra kullanıcıların sadece birkaç dokunuşla sosyal medya için hazırlanan 15 saniyelik bir video oluşturmalarını sağlayan AI Vlog Assistant için yapay zeka (AI) teknolojisini barındırıyor.

Profesyonel kayıt cihazı özelliklerini barındıran HONOR 90, 20dB sinyal-gürültü oranıyla çok yönlü bir şekilde dış mekandaki gürültüyü azaltarak birebir etkileşim sırasında insan seslerini net bir şekilde yakalıyor.

Ekrandaki sürükleyici görüntüleme deneyimi

 6,7 inç Dört Tarafı Kavisli Ekran ile donatılan HONOR 90, 2664×1200 yüksek çözünürlüğü, %100 DCI-P3 renk gamını ve 1,07 milyara kadar rengi destekleyen AMOLED ekranı ile birlikte elde edilen görsel içeriğe çarpıcı renkler ve canlı bir netlik sağlayarak içeriğe hayat veriyor.

Parlak ışık altında daha iyi ekran okunabilirliği sağlayan HONOR 90, 1600 nitlik donanımı ile en yüksek HDR parlaklığını kullanıcıları ile buluşturuyor.

Ekran, görsel akışkanlık ve pil ömrü arasında en uygun dengeyi sağlamak amacıyla görüntülenen içeriğe göre dinamik olarak ayarlanan 120Hz’e kadar uyarlanabilir ekran yenileme hızı sayesinde kullanıcısını hızlı ve duyarlı bir deneyimle buluşturuyor. HDR10+ desteği bulunan HONOR90, Netflix ve Amazon Prime Video’dan HDR sertifikaları ile kullanıcıların ister zorlu yolculuklarda ister evlerinin konforunda olağanüstü bir multimedya deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

140 genel ekran puanı ile DXOMARK tarafından Üst Düzey Ekran Sıralamasında 1. sırada yer alan HONOR 90, çoğu kullanım durumunda mükemmel performans gösteren, renk ve okunabilirlikte güçlü performansa sahip hoş bir ekran ile birlikte kullanıcısıyla bütünleşiyor

HONOR 90

Şık tasarım

 Lüks mücevherlerde görülen Haute Couture ile birlikte zanaatkar işçiliğinden ilham alınan HONOR 90, 7.8 mm inceliği ve 183g hafif gövdesiyle sınıf atlamayı başarıyor. Akıllı cihazı saran pürüzsüz, yuvarlatılmış kenarlar ve tutuşundaki konfor ile birlikte estetik bir seyir keyfini de beraberinde getiriyor.

Derinlemesine Güçlendirilmiş Cam ile güçlendirilen cihaz, kullanıcılarına uzun süreler boyunca sağlam bir şekilde eşlik edeceğinin güvenini sağlıyor. HONOR 90‘ın arka yüzünde, akıllı telefona ekstra bir zarafet katmak adına hassas kesim teknikleriyle hazırlanmış yuvarlak hatlara sahip ikonik N modeli klasik Çift Halka Tasarımı yer alıyor.

 Pil ömrü

Tüm gün kullanımı desteklemek için büyük bir 5000mAh pil ile donatılan HONOR 90, tek bir şarjla 19,5 saate kadar kesintisiz video akışı sağlayabiliyor. Pili azaldığında, kullanıcılar 66W HONOR Süper Şarj ile sadece 15 dakika içinde %45’e kadar şarj edebiliyor ve kesinti süresinin minimumda kalmasına olanak tanıyabiliyor.

Pili en verimli şekilde kullanan HONOR 90, önceki modele kıyasla %20 daha iyi GPU ve %30 daha iyi yapay zeka performansına sahip Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Güçlendirilmiş Sürüm desteği ile hızlı performansından da ödün vermiyor. İç sıcaklığı %147 daha büyük bir buhar haznesi ile kontrol altında tutulurken aynı zamanda HONOR 90‘ın yük altında kaldığı sırada bile serin kalmasını sağlayarak verimli ısı dağılımını kolaylaştırıyor.

Dijital kartvizitler iş dünyasına yenilik getiriyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir