Dünya ağzına pipet sokma şampiyonu (Başlık garip oldu sanki?)


Herkesin farklı dertleri vardır değil mi? Mesela en geneli “geçim derdi”dir. Daha basit şeylere bakacak olursak, “Acaba akşama ne yemek var?”, “Benim niye sevgilim olmuyor?” gibi dertleri de örnek gösterebiliriz. Bu haberdeki adamın, yani Manoj Kumar Maharana’nın derdi ise, sanırız hepimizin dertlerinden daha ilginç mi desek, ne desek? Pipet?

Hiç Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeyi düşündünüz mü? Kendi adıma konuşmam gerekirse, evet, Doom koleksiyonumla girmek istemiş ve başvurmuştum. Fakat bir markaya yönelik olarak değil de genel olarak hazırlanan bir oyun koleksiyonuna dair başvuru yapılmasının daha iyi olacağı yönünde dönüş almıştım. Her neyse…

İlginç bir rekor haberiyle karşınızdayız. Oisha, Hindistan’da yaşayan bir adam, aynı anda ağzına 459 tane pipet sokarak dünya rekoru kırdı. Evet, bu pipetlerin 1 tanesi en az 0,64cm kalınlığında ve düşünün 459 taneyle nasıl bir şey çıkıyor ortaya. Manoj Kumar Maharana isimli adam, önce saydığı kamışları daha sonra lastikle birbirine entegre ederek ağzına götürüyor ve en az 10 saniye boyunca ağzında tutmayı başarıyor. Böylelikle de Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazanıyor. Ne diyelim, iyi seyirler.

Samsung Galaxy S9, fark yaratacak özelliklerle gelebilir


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin