Ana sayfa Haber Dünyanın En Büyük Oyun Koleksiyonu Satışa Çıktı!

Dünyanın En Büyük Oyun Koleksiyonu Satışa Çıktı!

Oyun koleksiyoncusu Michael Thomasson, inanılmaz oyun koleksiyonunu satışa çıkardı. Koleksiyon için istenen fiyat ise dudak uçuklatacak türde.

İngiltere’de yaşayan Michael Thomasson isimli oyun koleksiyoncusu, 11.000’den fazla oyundan oluşan koleksiyonunu açık artırmada satışa çıkardı. Açık artırma 50.000 dolardan başlasa da, fiyatın 1.000.000 dolar seviyesine kolayca tırmanacağı öngörülüyor.

Michael Thomasson, hiçbir oyununda kılcal çizikler hariç çizik bulunmadığını ve her oyununun kolayca çalıştırılabildiğini özellikle vurguluyor.

Açık artırma, Haziran sonuna kadar devam edecek.

Guinnes Rekorlar Kitabındaki en büyük koleksiyon 10.607 ile Amerikalı bir teknoloji tutkununa aitti. Michael Thomasson, 11.000 oyunuyla bu rakamı süpürmeyi başardı.

Tetris 30 Yaşına Bastı

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler