Ana sayfa Genel DRM Koruması Denuvo Kırıldı!

DRM Koruması Denuvo Kırıldı!

Günümüz oyun şirketleri tarafından tercih edilen Denuvo DRM kodu hackerların karşısında dayanamadı.

Dünyanın en büyük sorunu olan güvenlik sistemlerine karşı yürütülen siber saldırılar her seferinde başarılı oluyor. Bu sistemlerden en önemlisi olarak görülen Denuvo’da hackerların kurbanı oldu.

DRM Korumasi Denuvo Kirildi!

Günümüz oyun şirketlerinin büyük çoğunluğu tarafından tercih edilen Denuvo DRM kodu hackerlara karşı yenik düştü. Çinli bir hacker grubu olan 3DM tarafından 15 günlük bir çalışma sonucu DRM korumasının kırıldığı belirtildi. Söylentilere göre bu koruma sisteminin bilgisayarların sabit diskine zarar vermesinden dolayı Denuvo DRM oyuncular tarafından çok beğenilmiyordu.

64 bitlik sürümünü kırdığını iddia eden hacker grubu 3DM, henüz yeni çıkmış FIFA 15, Lords of the Fallen ve Dragon Age: Inquisition oyunlarını çalıştırabildiklerini açıkladı. Bu oyunları kırmayı başaran hacker grubu, şimdilik oyunları tam anlamıyla çalıştırabilmiş değil.

Anladığımız kadarıyla günümüz teknolojisiyle karşımıza çıkan AAA yapımlar korsanlar karşısında yenik düşmeye devam edecek.

Xiaomi Yeni Fabrikalar Kuruyor!

 

Denuvo

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler