Ana sayfa Oyun Dr. Mario World iOS ve Android'de ön siparişe sunuldu!

Dr. Mario World iOS ve Android’de ön siparişe sunuldu!

Dr. Mario World iOS ve Android’de ön siparişe sunuldu. Ancak Nintendo, bu oyunu Türkiye’den ön sipariş sunma imkanı sunmuyor. İşte oyunun detayları.

Nintendo, mobil oyunlara ağırlık vermeye devam ediyor. Mario Run’ın ardından Mario World ve Mario Kart oyunlarını iOS ve Android için duyuran Nintendo, bugün ise Mario World’ü ön siparişe sundu. App Store ve Play Store’da ön siparişe sunulan oyun maalesef ki Türkiye’den indirilemiyor.

Dr. Mario çok yakında iOS ve Android’de!

SNES dönemindeki Dr. Mario ile aynı yapıya sahip olan oyun, yenilenmiş grafikleri ve online modu ile dikkat çekiyor. 10 Temmuz 2019 tarihinde indirime sunulacak oyunu şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

Nintendo Çin’deki üretimini durduruyor!

Oyunu App Store ve Google Play Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Bakalım CD Media ile ülkemizde faliyet göstermeye başlayan Nintendo, bu oyunu Türkiye mağazasına getirebilecek mi?

Dr. Mario World

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler