Ana sayfa Gundem Dota 2'de Snapfire ve Void Spirit kahramanları ekleniyor

Dota 2’de Snapfire ve Void Spirit kahramanları ekleniyor

Dota 2 severler müjde uluslar arası turnuva olan The International 2019’da geldi. Snapfire ve Void Spirit adlı yeni iki kahraman büyük merak uyandırdı.

Dota 2 The International 2019 ile önemli ve zevkli bir şampiyonayı geride bıraktı. 45 milyon dolar ile e-spor alanında yeni bir rekor kıran oyun aynı zamanda etkinlikte çıkarılacak olan 2 yeni karakterinin de sinematik bir görselini küçük bir şovla oyuncularına tanıttı. Snapfire ve Void Spirit olan iki kahraman Eylül ayı içerisinde gelecek kapsamlı bir patch ile oyuna dahil edilecekler.

 Turnuva Şampiyonu OG

Dota 2 The International 2019 turnuvasında toplam 34,328,809 dolar dağıtıldı.Ödülü Avrupa merkezli OG takımı finalde Team Liquid’i 3-1’lik seri sonucu kazanmasını bilmişti. OG takımı şampiyona ödülü olarak 15,619,608 doların sahibi olurken, ikinci olan Team Liquid ise 4,462,745 doların sahibi olmuştu. Şampiyona eğlenceli vakitlere sahne olurken ayrıca turnuvada en iyilerin olduğu All star maçı da düzenlendi. Tüm bunların yanında birçok oyuncunun beklediği spirit ailesinin dördüncü kahramanı olan Void Spirit tanıtıldı. Süpriz kahraman ise büyük ihtimalle destek rolüne bürünecek Snapfire oldu. İki kahramanda Eylül ayı içerisinde oyuna eklenmesi bekleniyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler