Ana sayfa Genel Doom Eternal, avantajlı fiyatıyla Playstore'da

Doom Eternal, avantajlı fiyatıyla Playstore’da

id Software’ın efsane serisi Doom’un en güncel üyesi Doom Eternal, 20 Mart’ta çıktı. Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore ise, oyunu uygun fiyata satışa sundu.

ABD’li oyun firması id Software’in, id Tech 6 grafik motoru kullanarak geliştirdiği ‘Doom’, Bethesda Softworks tarafından Mayıs 2016’da yayınlanmıştı. Doom Eternal ile aksiyon kaldığı yerden devam ediyor. Mars’ta açılan boyut kapılarından fırlayan yaratıklara kök söktüren Doomguy karakteri, 2151 yılında Dünya’yı ateşlerle kaplayan bu yaratıklarla savaşıyor.

Doom Eternal, iki yıl önce E3 Fuarı’nda duyurulduğu günden bu yana oyuncular tarafından heyecanla bekleniyordu. Doom Eternal’daki Praetor Suit, Alev Topu ve Doom Blade gibi yeni silahlar ve silah eklentilerinin yanı sıra, Double Dash gibi yetenekler oyuncuları her zamankinden daha hızlı, güçlü ve becerikli kılacak. Çok sayıda yeni düşman ve 2v1 çok oyunculu BATTLEMODE ile zorlu bir oyun deneyimi oyuncuları bekliyor.

Doom Eternal, avantajlı fiyatıyla Playstore'da

Playstore’dan ön sipariş verenler, ilk defa modern platformlara çıkışını yapacak DOOM 64 dijital sürümüne ve oyun içi görünümler sağlayan Rip and Tear Paketi’ne sahip olacak. Türk Telekom’un evde internet müşterileri internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçeneğiyle; Türk Telekom müşterisi olmayan oyun severler ise kredi kartı veya mobil ödeme seçeneğiyle oyunu satın alabilecekler.

Oyuncularla 20 Mart’ta buluşan Doom Eternal’ın, Playstore fiyatı 178 TL olarak belirlendi. İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

TP-Link’ten yeni bir WiFi sinyal artırıcı geldi: RE190

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler