Ana sayfa Apple Donald Trump Tim Cook'un adını unuttu!

Donald Trump Tim Cook’un adını unuttu!

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ile Tim Cook arasındaki görüşme enterasan anların yaşanmasına neden oldu. Donald Trump, T. Cook’un adını unutarak Tim Apple diyerek olay oldu.

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Donald Trump ile Apple CEO’su T. Cook dün düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Beyaz Saray’da Apple CEO’sunu ağrılayan Donald Trump, T. Cook’un adını unutması ile gündeme geldi.

Twitter’da gündeme oturan bu olay; Donald Trump‘ın basına karşı Tim Cook yerine Tim Apple demesiyle yaşandı. Apple ile Tim’i özdeştiren ve bir anlık gaf ile Tim Apple diyen Donald Trump, konuşma sırasında bu gafının farkında bile olmadı.

Apple yan sanayi batarya takılmış iPhone’ları tamir edecek!

Amerika hükümetine yakınlığı ile son günlerde gündeme gelen T. Cook, bu yakınlaşmaya rağmen kullanıcı verilerini ulusal güvenlik hususu dışında paylaşmadıklarını belirtiyor. Apple ile hükümetin yakınlaşması bazı kesimleri rahatsız etmişti. Ancak T. Cook’un bu açıklamaları yüreklere su serpti diyebiliriz.

Tim Cook oldu size Tim Apple

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler