Ana SayfaGenelDogecoin yeni bir rekora doğru gidiyor!

Dogecoin yeni bir rekora doğru gidiyor!

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın attığı Dogefather tweeti sonrasında tekrardan yükselişe geçen Dogecoin yeni bir rekora doğru koşuyor. İşte detaylar.

Kripto para piyasasının ne kadar manipülasyona açık olduğunu biliyoruz. Özellikle önemli isimlerin çeşitli kripto varlıklar hakkında attıkları tweetler piyasa fiyatlarını tahmin edilemeyecek derecede etkiliyor.

Kripto para piyasasını en çok manipüle eden isimlerden birisi de Musk. Bilindiği üzere Elon Musk BTC ve DOGE hakkında attığı tweetler ile piyasada önemli oynamalara neden olmuştu.

Özellikle Musk’ın DOGE’yi yoktan var ettiğini söylemek de pek yanlış olmayacaktır. Eğer Musk bir şekilde DOGE’yi sahiplenmeseydi, DOGE bugün ki kadar popüler olmayacaktı.

Dogecoin yeni bir rekora doğru gidiyor!

Kripto para piyasasının az çok takip edenlerin de bildiği üzere DOGE son rekorunu 0.5 dolar seviyelerinde kırmıştı. Geçtiğimiz gün DOGE yeni bir ralliye başladı ve 0.3 dolar seviyelerinden başladığı rallisini 0.7 dolar sınırına kadar taşıdı.

DOGE’nin kripto para piyasasındaki en haylaz çocuk olduğu söylenebilir. Tamamen şaka amaçlı çıkarılan bir coin’in kısa sürede bu kadar başarılı olmasını kimse beklemiyordu. Bu gerçekten de çok enteresan.

Tabi ki DOGE’nin bu çıkışlarında Elon Musk’ın inanılmaz bir payı olduğu da yadsınamaz. Zaten adam kendisine boşu boşuna Dogefather demedi.

Bakalım DOGE bu çıkışını daha ne kadar devam ettirecek. Şaka amaçlı çıkmış bir coin’in bu kadar yüksek değerlere ulaşmış olması gerçekten de çok enteresan. (Yatırım tavsiyesi değildir.)

Türkiye internet kullanımı sıralamasında üst basamaklarda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting