Dogecoin kurucusundan ilginç itiraf

Elon Musk Doge

Dogecoin’in kurucusu Billy Marcus hayli ilginç bir paylaşımda bulundu. Marcus’un yaptığı paylaşım yatırımcıların da kafasını karıştırdı.

Dogecoin kurucusundan ilginç itiraf. Elon Musk’ın favori coini Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Marcus kendi şahsi Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Marcus zamanında değeri sıfır olan oyuncakların geçtiğimiz yıllarda nasıl değerlendiğini gözler önüne serdi. Dilerseniz Dogecoin kurucusunun attığı tweete aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dogecoin kurucusundan ilginç itiraf

Peki Dogecoin’in kurucusu tarafından atılan bu tweet ne anlam taşıyor? Açıkçası bu tweete bir anlam yüklemek çok da mantıklı değil. Fakat illa bir anlam yükleyecekseniz önünüzde iki farklı seçenek var.

Birinci seçenek tabi ki Dogecoin’in önümüzdeki süreçte çok fazla değer kazanacak olması. İkinci seçenek ise sizlerin de tahmin edebileceği üzere Dogecoin’in değer kaybedecek olması.

Burada tweeti yorumlamak tamamen size kalmış. Fakat her zaman olduğu gibi biz yine uyarımızı yapalım. Bu ve benzeri kripto para içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sosyal medya kitle imha silahıdır açıklaması yapıldı: Yeni kararlar alınabilir