Devasa bataryaya sahip Vivo Y54s tanıtıldı!

Vivo V21e 5G

Vivo orta segmentteki model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çinli üretici son olarak Y54s modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıktı.

Devasa bataryaya sahip Vivo Y54s tanıtıldı! Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Vivo, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Çin’in önde gelen üreticilerinden biri olan Vivo, orta segmentteki modellerine Y54s’i de ekledi.

MediaTek tarafından geliştirilen 5G destekli yonga seti Dimensity 700’den güç alan telefonda 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bunun yanında sanal RAM uygulaması sayesinde RAM kapasitesi 8GB’a kadar çıkartılabiliyor.

FullHD+ çözünürlükte 90HZ ekran tazeleme hızına sahip 6.51 inçlik LCD panel ile gelen telefonun ön yüzünde 8MP’lik selfie kamerası bulunuyor.

vivo y54s

Devasa bataryaya sahip Vivo Y54s tanıtıldı!

Telefonun arka yüzünde 13MP’lik ana kameraya 2MP’lik derinlik kamerasının eşlik ettiğini görüyoruz. 5000 mAh’lık ortalamanın hayli üzerinde bir pilden beslenen telefonda 18W hızlı şarj desteği de mevcut.

Çift sim kart desteği de bulunan telefonun ağırlığı ise 188.4 gram. İlk etapta Çin’de satışa çıkacak olan Y54s için 235 euroluk bir etiket belirlenmiş durumda. Dürüst olmak gerekirse bu fiyatın, bu telefon için biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Keza daha uygun fiyata daha üstün özelliklere sahip telefonlar almak mümkün.

Dip not olarak şunu da hatırlatalım. Vivo, Huawei’nin çöküşünün ardından Çin’de bayrağı devralan isim olmuştu. Hali hazırda Çin’de en fazla telefon satan şirket Vivo diyebiliriz.

Apple self servis programı başlatıyor! Cihazlarınızı kendiniz tamir edeceksiniz