Dev Karşılaştırma: iPhone 7 Plus vs Galaxy S8+ vs Galaxy S7 Edge


Akıllı telefon satın almayı düşünen okuyucularımıza için Apple iPhone 7 Plus, Samsung Galaxy S7 Edge ve Samsung Galaxy S8+ modellerinin artılarını ve eksilerini sizler için değerlendirdik.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Samsung Galaxy S8+ modeliyle birlikte akıllı telefon piyasası oldukça hareketlendi. Fiyatıyla eleştirilere konu olan Galaxy S8+ modeli, tasarımsal anlamda çoğu rakibini gerisinde bırakmayı başardı. Peki Galaxy S8+ o parayı vermeye değer bir telefon mu? iPhone 7 Plus ve Samsung Galaxy S7 Edge modelleriyle birlikte bu soruya yanıt arayacağız.

Bu karşılaştırmamızın odak noktası, yeni bir amiral gemisi satın almak isteyen kullanıcılara rehber olmak. Dolayısıyla bu üç model dışındaki seçenekleri şimdilik ikinci plana atıyoruz ve ana başlıklar halinde sektörün devlerini sizler için değerlendiriyoruz. Değerlendireceğimiz ana başlıklar şu şekilde;

Bu karşılaştırmadan sonra eklemek istediklerinizi ve sormak istediğiniz soruları yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz. İlerlemek için görsellere veya yukarıdaki karşılaştırma başlıklarına tıklamanız yeterli.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Dev Karşılaştırma: iPhone 7 Plus vs Galaxy S8+ vs Galaxy S7 Edge Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selami diyor ki:

    Editör elinizde görülen 5 telefon modeli de nedir yazar mısınız

Sayfa başına git