Ana sayfa Genel Dergilik ’ten Ocak’ta 11.5 milyon yayın okundu

Dergilik ’ten Ocak’ta 11.5 milyon yayın okundu

Geçen yıl 80 milyondan fazla yayını okuyucularla buluşturan Dergilik ’ten, yılın ilk ayında 8.5 milyon dergi ve 3 milyon gazete indirildi.

Türkiye’deki dijital yayıncılık sektörünün öncüsü Dergilik , hayata geçirdiği ilklerle okuma alışkanlıklarına yenilikler katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler dergilerinin yanı sıra bünyesine ulusal ve yerel günlük gazeteleri de ekleyen bu platform , 2019 yılına da güçlü bir başlangıç yaptı.

dergilik

Geçen yıl 80 milyondan fazla yayının indirildiği bu platformda, Ocak’ta 8.5 milyon dergi ve 3 milyon gazeteyi okuyucularla buluşturdu. Yüzlerce dergi ve gazeteyi tek bir platform üzerinden sunan Dergilik, hali hazırda sadece abonelerine özel yayınlanan birçok yayını da okuyucularla buluşturdu. Platformda, 500’ü yerli 900’ü yabancı olmak üzere 1400 dergi ve 50 gazete yer alıyor

Tüm operatör müşterileri kullanabiliyor

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren bu platform tüm operatör müşterileri indirip keyifle kullanabiliyor. Dergilik uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri tek tek de satın alabiliyor.

Opera VPN Android’e geliyor!

Uçak ya da metroda çevrimdışı iken okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan uygulama; Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor. Uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler