43 milyon yayın Dergilik üzerinden okundu


Dergilik üzerinden Eylül’de 5 milyon 420 bin yayın indirildi. Yılın ilk 9 ayında toplam 43 milyon yayın dijital platformdan okundu. Dijital platform sayesinde birçok derginin tirajı da 100 bin barajını aşarak altın çağlarına yeniden dönmeye başladı.

 Dergilik, Eylül’de en çok okunan yerli-yabancı gazete ve dergileri kullanıcılarla buluşturdu. Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platform yayın indirme sayısı geçen ay 5 milyon 420 bine ulaştı.

Eylül’de 4 milyon 374 bin dergi ve 1 milyon 45 bin gazete okundu. Yıl başından bu yana Dergilik’ten toplam 43 milyon içerik indirildi. Dergilik sayesinde birçok dergi tirajı da 100 bin barajını aşma başarısı gösterdi. Eylül’de 378 bin kişi daha bu uygulamayla tanıştı. Eylül itibarıyla ilk 9 ayda Dergilik uygulaması 7 milyon 600 bin kez indirilmiş oldu. Aktif kullanıcı sayısı ise 8 milyonu geçti. 

Google Pixel 3 tanıtıldı! İşte tüm özellikleri ve fiyatı!

Yerel ve ulusal pek çok yayını tek bir platform üzerinden sunan TurkcellDergilik dünyanın en popüler yabancı dergilerin yanı sıra sadece platforma özel hazırlanmış içerikleri de raflarına taşıyor. 1000’den fazla yabancı yayın, 1500’den fazla dergi ve 85 gazete ile toplam 1700 içerik online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geliyor. Tüm operatör müşterilerinin indirip keyifle kullanabileceği uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri tek tek de satın alabiliyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin