Ana SayfaGenelDeco X90 : En güçlü Deco Mesh çözümü  

Deco X90 : En güçlü Deco Mesh çözümü  

Wi-Fi 6 teknolojili Deco X90 , çok yüksek bağlantı hızlarından güvenliğe, 200 cihaza kadar destekten yapay zeka güdümlü ağa kadar gelişmiş özelliklere sahip.

Wi-Fi 6 teknolojisine sahip olan Deco X90, üç bant desteği ile çok yüksek kablosuz hızlar, daha geniş bir WiFi kapsama alanı, aynı anda çok sayıda (200 adet) cihazın ağa bağlanması gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Büyük ve ağa bağlı çok cihaz olan evler için uygun bir çözüm olan Deco X90 ile aynı anda yüksek kapasiteli uygulamaları sorunsuzca çalıştırılabiliyor. Örneğin evde çalışan ebeveynler büyük dosyalar gönderip alırken ya da online toplantı yaparken, evin büyük çocuğu online oyun oynayabiliyor, küçük çocuk EBA’da eğitimini sürdürebiliyor; ağda tıkanıklık, yavaşlama ya da kapsama sorunu yaşanmıyor.

Deco X90

Al-Driven Mesh…

Üstelik Mesh teknolojisi sayesinde bu işlerin hepsi evin içinde hareket halindeyken de yapılabiliyor. Al-Driven teknolojisi, evin içinde hareket halinde olan kullanıcıyı takip eden bir WiFi sunuyor. Yapay zeka güdümlü bu teknoloji, ağ ortamını, kullanıcı davranışlarını, bağlı cihaz kalitesini otomatik olarak öğreniyor. Gelişmiş algoritmalar, çeşitli faktörleri hesaba katıyor ve eve özgü ideal bir WiFi ağı sağlıyor. Deco X90 sayesinde çok geniş evlerde bile evin her yerinde kesintisiz ve yüksek hızlarda bağlantı yaşanıyor.

Deco X90, WiFi 6 ve Mesh teknolojisinin sağladığı avantajların yanı sıra güvenli bir ağ ve güvenli bir bağlantı da sunuyor. TP-Link’in yeni güvenlik paketi HomeShield, Deco X90 ile ücretsiz sunuluyor. HomeShield, içinde lisanslı antivirüs yazılımı olan ağın, bağlı cihazların ve aile üyelerinin internette güvenliğini sağlayan bir bütünleşik güvenlik paketi. Gelişmiş ebeveyn denetimlerinden ağın korunmasına, web sitesi engellemeden düzenli raporlamaya değin her şey HomeShield ile kolayca yapılabiliyor.

Son derce şık tasarımı ile evlerin her yerinde bir aksesuar gibi konumlanabilen Deco X90’ın kurulumu da çok basit. Android ve iOS destekli Deco uygulaması ile birkaç adımda kurulum yapılabiliyor, tüm ayarlar da bu uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Moderna koronavirüs aşısı tüm dünyada kullanılır olacak: Sıcak gelişme

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting