Chery TIGGO 7 PRO, Kullanıcıların Gözdesi Oldu

TIGGO 7 PRO

Chery’nin TIGGO 7 PRO modeli performans, akıllı teknoloji ve üstün güvenlik gibi özellikleri bir arada sunuyor.

TIGGO 7 PRO, hem şık görünümü hem de kaliteli iç mekânıyla ürün gamında son derece önemli bir pozisyonda yer alıyor. Görünümü kadar iç tasarımıyla da dikkat çeken modelin ürün kalitesi ve sunumu dünyanın her yerindeki kullanıcıların kolaylıkla beğenisini kazanıyor.

Zarafet ve dinamizm yansıtan estetik tasarım

TIGGO 7 PRO, Chery marka kimliğini yansıtan konsepte paralel önde gelen uluslararası tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlandı.

Modelin ön yüzdeki kafes yapı, geometrik matris elmas vurgulu ızgarayı ve nokta matris galaksi desenli ön ızgarayı mükemmel bir şekilde yansıtıyor. LED teknolojili uzun ve kısa farlar, çok boşluklu bir yansıtıcı matris ile düzenleniyor ve geleneksel halojen farlara göre yaklaşık 2,7 kat aydınlatma verimliliği sağlıyor.

TIGGO 7 PRO

Dinamik kayar sinyallerle donatılan farlar, sadece yalın ve zarif bir görünüm sunmakla kalmıyor, aynı zamanda üstün enerji tasarrufu ve canlı bir görünüm sağlıyor. Yandan bakıldığında güçlü omuz çizgisi, yüksek tavan çizgisiyle birlikte hem güçlü hem de üst sınıf bir izlenim oluşturuyor.

Arkadan bakıldığında ise göze çarpan LED aydınlatma grubu ve yüksekte konumlandırılan fren lambaları etkileyici deseniyle çekici ve güçlü bir görünüm sağlıyor. Ayrıca TIGGO 7 PRO, ek dinamizm sağlayan 19 inçlik spor alüminyum alaşım jantlarla da dinamik görünümünü pekiştiriyor.

Göz alıcı tasarım ve kalite odaklı lüks iç mekân!

TIGGO 7 PRO, dikkat çekici görünümü kadar kaliteli iç mekânıyla da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Özenle şekillendirilen iç mekân tasarımı, kalite algısını üst seviyelere taşıyor.

TIGGO 7 PRO’nun kokpitini, dokunma hissi uyandıran ve özenle şekillendirilen kaliteli malzemeler süslüyor. Kabin içindeki üst seviye kaliteyi ise gelişmiş teknolojik donanımlar tamamlıyor.

TIGGO 7 PRO

Tamamen siyah iç mekân, üst sınıf kaliteyi yansıtıyor. Orta konsoldaki ahşap damarlı kaplama, karbon fiber kaplama ve yumuşak deri yüzeyler 24,6 inç büyüklüğündeki surround çift ekranla birlikte kusursuz bir ambiyans oluşturuyor. Tüm bu oluşum, iç mekândaki teknoloji ve lüks duygusunu güçlendirerek görsel keyfi daha da artırıyor.

TIGGO 7 PRO kalite algısını yükselten deri koltuklarla donatılırken, sürücü koltuğu altı yönlü elektrikli ayar ve ısıtma özelliği ile her koşulda konfor sağlıyor. Üst seviye malzeme ve işçilik kalitesi her yerde kendini hissettiriyor.

Elektrikli koltuk ayarı ve spor desenli dikiş gibi detaylar tasarım ve lezzeti birleştiriyor. Ayrıca çok işlevli direksiyon simidi, üstün kavrama ve dokunma hissi sağlayan kaliteli ve zarif bir deri ile kaplanıyor.

Dolgulu koltuk minderleri ve sırtlık, üst düzey doku kalitesini tamamlıyor ve vücudu iyi bir şekilde destekleyerek sürüş konforuna katkı sağlıyor. 1,13 m²’lik iç hacim ile sınıfının en iyi değerine sahip olan Chery TIGGO 7 PRO’nun tek tuşla açılan, kapanan ve arkası kaldırılabilen geniş panoramik cam tavanı iç mekânı doğal ışıkla doldurarak sürüş sırasında aydınlık ve ferah bir kabin sağlıyor.

Huawei FreeClip inceleme: TWS kulaklıklarda yeni moda!