TIGGO 4 PRO : Şık Tasarım Yüksek Konfor ve Yeni Nesil Teknolojiler Bir Arada

TIGGO 4 PRO

Chery, Türkiye’deki ürün gamını genişletiyor. Markanın, pazara sunulmasıyla birlikte çok büyük ilgi uyandırması beklenen yeni SUV modeli TIGGO 4 PRO, Chery’nin daha geniş pazarlara ulaşma hedefini yansıtan en güncel modeli olarak öne çıkıyor.

Türkiye’de C ve D segmentinde yer alan 3 farklı SUV modeliyle henüz ilk yılında büyük bir başarıya imzasını atan Chery, ürün gamına yeni bir SUV daha eklemeye hazırlanıyor.

Markanın çok beğenilen TIGGO serisinin yeni oyuncusu TIGGO 4 PRO, Türkiye pazarına giriş yapmak için geri sayıma başladı.

TIGGO 4 PRO

Ön tasarımda elmas ışıltısı!

Şık ve dinamik tasarımıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni TIGGO 4 PRO, Chery ailesinin tasarım diline sadık kalıyor.

Elmas ışıltılı ön ızgarasıyla kendine özgü tasarıma sahip olan TIGGO 4 PRO, stratejik olarak konumlandırılan LED gündüz farlarıyla da çarpıcı bir görsel etkiye sahip. Ön tampondaki gümüş detaylar, zarif ve canlı bir görünüm oluştururken, aracın modaya uygun tasarımını tamamlıyor.

Alt bölümde kırmızı dekoratif şeritle tamamlanan akıcı gövde çizgileri araca ek dinamizm katıyor. Yeni 5 kollu, parlak yüzeyli dinamik jantlar otomobilin sportif karakterini daha da güçlendirerek tamamlıyor.

TIGGO 4 PRO

SUV sınıfında tasarım kadar iç mekan genişliği de önemli kriterler arasında yer alıyor. Chery TIGGO 4 PRO, farklı kullanıcıların üst düzey hacim ve konfor beklentisini karşılıyor.

Ön yolcular için bolca yaşam alanı ile arka yolcular için zengin baş, oturma ve diz mesafesi sağlayan araç, konforu ön planda tutuyor. Ergonomik koltuklar tasarımıyla üst düzey konfor sağlıyor.

Genç kullanıcılar artık sesli komutla kontrol etmeyi tercih ediyor!

Günümüzde genç kullanıcılar için sadece bir otomobile sahip olmak yeterli değil. Dikkat çekici bir görünüm, gelişmiş kullanım özellikleri ve akıllı özellikler genç kullanıcılar için çok önemli.

Örneğin gençler yolculuk esnasında araçla ilgili işlevleri sesli komutla kontrol etmeyi tercih ediyor. Sadece uygun özelliklere sahip bir akıllı araç sürüş anında pratiklik sağlayabiliyor.

TIGGO 4 PRO, modern tasarımı akıllı teknolojiyle birleştiren modaya uygun SUV bir yol arkadaşı arayanlara hitap ediyor.

Ayrıca genç kullanıcıların ileri teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yararlanmasına olanak tanıyan çok sayıda gelişmiş teknolojik özelliğe sahip. TIGGO 4 PRO, çarpıcı görünümü ve akıllı özellikleriyle öne çıkıyor.

Üstün kalitesiyle genç kullanıcılara akıllı ve şık bir çözüm sunan yeni araç, modaya uygun bir dış tasarıma, çok sayıda ileri teknolojik donanıma ve konforlu bir sürüş deneyimine sahip.

Böylece TIGGO 4 PRO, genç kullanıcılara tüm yaşamlarına yön veren üstün bir seyahat çözümü sunuyor. Chery her zaman kalite ve teknolojisiyle öne çıkan ürün ve hizmetlerle küresel kullanıcıların tüm gereksinimlerine cevap veriyor.

Windows11’li ASUS Zenbook 14 OLED, hafifliğin ve gücün birleşimini yansıtıyor