Chery, kullanıcı memnuniyetine olan bağlılığını yineledi

Chery

Otomobil sahiplerine sunulan özel hizmetler ve yüksek kullanıcı memnuniyeti skoru ile otomotiv sektöründe öne çıkan Chery, üretici garantisi kapsamında tüm modelleri için 5 yıl veya 150.000 kilometre garanti sunuyor.

 Tüm modelleri için 5 yıl veya 150.000 kilometre garanti sunan Chery, satış sonrası hizmetlerinde, ücretsiz ikame araç hizmeti ve yüzde 95 şikâyet kapama oranı ile otomotiv sektöründe öncü kullanıcı memnuniyeti skorlarına ulaşıyor.

Ağustos 2023 itibarıyla yapılan en güncel kullanıcı memnuniyeti anketlerine göre beklentilerin üzerinde bir puana ulaşan marka, 1.000 puan üzerinden 974 puana ulaşarak otomotiv sektörünün en iyilerinden biri oldu.

Chery

Araç arızası 5 günden uzun süren kullanıcılara ücretsiz ikame araç temin ediliyor!

Otomobil satışına başladığı ilk günden itibaren kullanıcı odaklı yaklaşımlarıyla dikkat çeken Chery Türkiye, satış sonrası hizmetlerindeki kusursuz kullanıcı deneyimi adına önemli adımlar atıyor.

Kullanıcılarının ulaşımını kesintisiz olarak sürdürebilmesi için, üretici garantisi kapsamındaki araçlara yetkili servislerde düzenli olarak bakım yaptırılmasını öneriyor. Bununla birlikte, kullanıcılarına özel bir avantaj sunularak onarımı 5 günden uzun sürenlere ücretsiz ikame araç hizmeti sunuluyor.

Chery

Şikayetlerin çözüm oranı yüzde 95!

Kullanıcı memnuniyetini sadece bir marka söylemi değil, bir taahhüt olarak değerlendiren Chery Türkiye, tüm kullanıcılarının geri bildirimlerine büyük önem veriyor. Markaya gelen kullanıcı şikayetlerinin yüzde 95 oranında çözüme kavuşturulması da bunu kanıtlıyor.

Sektörde öncü kullanıcı memnuniyeti skoru

Kullanıcı memnuniyetini her ay düzenli olarak yapılan anketler ile ölçtüren Chery Türkiye, yüksek derece başarılarına imza atıyor. En güncel olarak Ağustos 2023’teki kullanıcı memnuniyet anketinde, 1.000 puan üzerinden 974 puan alan marka, kullanıcı beklentilerini aşan bir orana ulaşarak, otomotiv sektöründe öncü bir konuma geldi.

İnsanların büyük bölümü yapay zekaya güvenmiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir