Ana sayfa Apple Carrot ile Uyuyakalmalara Son

Carrot ile Uyuyakalmalara Son

Her gün türlü alarmlar kuruyor ama uyanamıyor musunuz? Carrot adlı uygulama her sabah istediğiniz saatte uyanmanızı garanti ediyor.

Sabahları uyanmak için alarma güvenip de, alarm çalınca kapatıp uyumaya devam eden ve işe,okula,randevularına geç kalan insanoğlunun dramı son buluyor. Carrot isimli iOS uygulaması, sabah ayarlanan saatte alarmı çalıyor ancak sahibinin uyandığından emin olmadan susmuyor. Bunun için de çeşitli bulmacaları veya dikkat gerektiren yöntemleri kullanıyor. Alarmı susturmak isteyen kişi, ekrandaki hızlıca çözülebilecek bulmacaları doğru çözmek zorunda kalıyor. Bu sırada da beyni uykudan kalkıp uyanmış ve dünyaya adapte olmuş oluyor.

carrot ios ile uyuklamaya son
carrot ios ile uyuklamaya son

Carrot, kullanıcısını uyandırmak için son derece rahatsız edici müzikler de çalıyor. Bu da kullanıcının bir an önce doğru cevabı bulması için kendini uyanmaya zorlamasına neden oluyor.

4 TL fiyatındaki uygulamayı neredeyse tüm iOS cihazlarına kurabiliyorsunuz.Bakalım Carrot ile uyuklama sorunumuzu çözülecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler