Canon PowerShot SX730 HS duyuruldu

Canon PowerShot SX730 HS

Canon, yeni kompakt makinesini duyurdu. Canon PowerShot SX730 HS için fiyat ve çıkış bilgileri paylaşıldı. İşte cihazın teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi.

Aynasız ya da DSLR fotoğraf makinesi tercih etmeyenler, ancak fotoğraf çekme işini telefona da bırakmak istemeyenler için kompakt fotoğraf makineleri en doğru seçenek konumunda. Bu bağlamda Canon’un yeni duyurduğu makinesi belki yeni bir fotoğraf makinesi arayanlar için doğru seçenek olabilir. İşte Canon PowerShot SX730 HS özellikleri ve detayları.

Canon PowerShot SX730 HS içerik
Canon, PowerShot SX tatil serisini yeni modeli PowerShot SX730 HS ile güncelledi. Makine gücünü DIGIC 6 işlemciden alıyor. 20.3 Megapiksel CMOS sensöre sahip olan makine, 40x optik yakınlaştırma sunuyor. Bu değer 24 – 960 mm odak mesafesine eşit. Bu makine ile hem geniş açı fotoğraflar çekmek hem de çok uzaktaki nesneleri çekmek mümkün.

SX730 HS, 3 inçlik 180 derece dönebilen LCD ekrana ve Wi-fi, NFC ve Bluetooth gibi bağlantı özelliklerine sahip. 1080p 60 FPS video çekebilen cihaz çeşitli fotoğraf çekim modları içeriyor. Canon’un son kompakt makinesi düşük ışık koşulları için dahili bir flaşa sahip.

Canon PowerShot SX730 HS, Haziran 2017’de satışa sunulacak. Cihazın global fiyatı 400 dolarak belirlendi.

Youtube Go Beta Hindistan’da yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir