Canon Creative Park ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın

Canon Creative Park

İçerisinde binlerce ücretsiz şema barındıran Canon Creative Park ile siz de özel günlerinizin baş tasarımcısı olabilir, hayal gücünüzle sınırlı pop-up davetiyeler ve belirlediğiniz konsepte uygun süslemeler hazırlayarak davetlilerinizi şaşırtabilirsiniz.

 Özel davetlerde misafirlerinizi etkilemenin ilk adımı; kendi hayal gücünüzle tasarlayarak baskısını aldığınız davetiyeler ile başlıyor. Canon Creative Park; dilediğiniz renk, desen, boyut ve kâğıtta davetiyelerinizi tasarlamanızı sağlamakla kalmıyor, eşsiz ve sürdürülebilir eserler açığa çıkarmanız için imkân da sunuyor. Üstelik, origami sanatı ile hazırlayabileceğiniz davetiyeleriniz sonsuza dek güzel bir anı olarak kalıyor.

 Canon Creative Park

Creative Park ile etkinlikler artık daha renkli!

 Canon Creative Park ile hayal gücünüzü sadece davetiye ile sınırlamanız gerekmiyor. En güzel anlarınızı harika bir anıya dönüştürmenin yolu da yine Creative Park’tan geçiyor. Bunun için son dönemin popüler uygulamalarından biri olan, davetlerinizde katılımcılarınızın unutulmaz anlarını yazdığı anı defterinizi buradan  kolaylıkla tasarlayıp baskı alabilir, günün unutulmaz anlarını günün konseptine uygun fotoğraf çerçevesi ile tasarlayıp dakikalar içerisinde davetlilerinize baskısını hediye edebilirsiniz.

Canon Creative Park

Bunun yanında oluşturacağınız size ve hayal gücünüze özel konsept ile de etkinliğinizin peçeteliklerden, kâğıt flamalara, karşılama panolarından, konfetilere kadar her bir detayı adeta bir organizasyon firması elinden çıkmışçasına mükemmelleştirebilirsiniz.

Etkinliklerde çocukları da unutmayalım diyenler için de çocukların hem eğlenerek hem de öğrenerek vakit geçirebileceği aktivite kağıtları tasarlayabilir, bu sayede çocukları bir keşif yolculuğuna çıkarabilirsiniz.

App Store ve Google Play’den indirebileceğiniz CreativePark uygulaması ile tasarlamak istediğiniz projeler için ilham alabilir, keşfedebilir ve neler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

LG, 27 inç 4K 144Hz ekrana sahip 27UQ750 monitörünü tanıttı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir