Ana sayfa Cep Telefonu Candy Crush Windows Phone' a Geliyor

Candy Crush Windows Phone’ a Geliyor

iOS ve Android işletim sistemlerinin vazgeçilmez oyunları arasında yer alan Candy Crush Saga, artık Windows Phone işletim sisteminde de oynanabilecek.

İlk önce Facebook oyunu olarak ortaya çıkan ve popülerliği attıkça iOS ve Android’ de de indirilen popüler uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alan Candy Crush’ ın Windows Phone telefolarda da oynanabileceğine dair söylentiler ve bilgiler oldukça arttı.

Bu kadar kullanıcısı olan bir oyunun Windows Phone’ da yer almaması, pek çok kullanıcı için şikayet konusu haline bile gelmişti. Şikayetleri dikkate alan Candy Crush’ ın yaratıcısı King firması ise, Windows Phone kullanıcılarını sevindirecek haber için çalışmalara çoktan başladı.

Windows tarafından sızan haberlere göre, King firması Candy Crush oyununu 2014′ ün ilk çeyreğinde açıklayacak. Windows Phone kullanıcılarına da bu tarihi beklemek kalıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler