“Call of Duty: Black Ops II” Dijital Deluxe Sürümü Türkiye’de

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, rekor kıran “Call of Duty” serisinin yeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe sürümü için ön sipariş fırsatı sunuyor. “Call of Duty: Black Ops II” Dijital Deluxe,  TTNET’lilere özel fiyatı ve 12 taksit seçeneğiyle Türkiye’de ilk kez Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, rekorlara imza atan oyun serisi Call of Duty’nin yepyeni oyunu “Call of Duty: Black Ops II” nin heyecanı yaşanıyor. Dünya ile aynı anda *13 Kasım itibariyle Playstore’da oyunseverlerle buluşacak olan “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe sürümü ön siparişe çıkmış durumda. Serinin bu yeni oyunu için TTNET’lilere özel bir fırsat sunuluyor. TTNET’liler, “Call of Duty: Black Ops II”nin Dijital Deluxe versiyonunu %25 indirimle aylık 12TL’den başlayan taksitlerle 144 TL’ye ön sipariş verebiliyor.black ops 2 digital deluxe TR

Call of Duty serisi “Modern Warfare 2”, “Black Ops” ve “Modern Warfare 3” ile 3 yıl üst üste en iyi çıkış yapan eğlence ürünü olarak eğlence sektörüne damgasını vurmuştu. Serinin yeni oyunu “Call of Duty Black Ops II” ile yeni bir rekora imza atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

“Call of Duty: Black Ops II”, oyuncuları yakın geleceğe, teknoloji ve silahların yeni bir savaş alanı oluşturmak için birleştirildiği 21. Yüzyıl Soğuk Savaşı’na götürüyor. Call of Duty Black Ops II Dijital Deluxe sürümü TTNET farkı ile ön sipariş veren oyunseverlere birbirinden özel içerikler sunuyor.

Dijital Deluxe özel içerikleri ile;

– Nuketown Zombies Bonus Haritası: 1960’ların nükleer kasabasında, zombi gruplarıyla savaşabilirsiniz.
– Nuketown 2025 Bonus Haritası – Hayranların en sevdiği haritada göğüs göğüse yaşanan kaosu, 1960’lardaki “geleceğin model evi” vizyonuyla yeniden tasvirini yaşayabilirsiniz.
-Silah Kamuflajı – Özel çoklu oyuncu silah skin’leriyle stilinizi öne çıkarabilirsiniz.
– Oyuncu Kartı Arkaplanları – Nuketown 2025 ve Zombies’ten esinlenen iki özel oyuncu kartı arkaplanıyla ‘killcam’leri hareketlendirebilirsiniz.
– Resmi Call of Duty: Black Ops II Soundtrack Albümü – Jack Wall’ın destansı oyun içi kayıtlarının sayısal kopyası ve Trent Reznor’dan Theme edinebilirsiniz.
– Call of Duty®: World at War İndirme Bileti –2. Dünya Savaşı Pasifik ve Avrupa savaşlarını konu alan hikayesiyle Treyarch’ın klasiğinin bonus sayısal kopyasına sahip olabilirsiniz.

TTNET’li oyunseverler, Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyorlar. Üstelik 5 Kasım tarihine kadar faturaya yansıtarak yapılan alışverişlerde %25 indirim fırsatı yakalıyorlar.