Ana SayfaHaber“Osmanlı Gemisi Kalyon” İlk Kez ve Sadece Playstore’da

“Osmanlı Gemisi Kalyon” İlk Kez ve Sadece Playstore’da

 TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan “Osmanlı Gemisi Kalyon“ ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluşuyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, gün geçtikçe kataloğuna eklenen yeni ürünler ile gelişmeye devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan özel “Osmanlı Gemisi Kalyon” ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluştu. Seafight oyuncularının sabırsızlıkla beklediği bu içerik Playstore’a özel %25 indirimle, 199 TL yerine 150 TL’ye Playstore’da yerini aldı.seafight

Seafight severler tarafından yoğun şekilde talep edilen Türk bayrağı motifli bu değerli tasarım, Playstore’da oyunseverler ile buluştu.

Osmanlı donanmasının vazgeçilmezleri arasında olan, ilk kez 16. yüzyılda geliştirilen Kalyon, orijinal özelliklerine sadık kalınarak tasarlandı. Bu eşsiz gemi Seafight severlere ayrı bir Osmanlı gemisi deneyimi yaşatacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU