Bu Yarışma Sizlere Güzel Hediyeler Kazandıracak

NVIDIA bugün, oyuncularla kavuşacağı zamanı büyük ilgiyle gözlenen Dishonored oyununun, piyasaya çıkışını kutlamak amacıyla Dishonored oyunu ödüllü yarışmasını duyuruyor.

Arkane Studios  tarafından hazırlanan Bethesda’nın ( FPS ) birinci kişi kamerasından oynanan gizlilik, aksiyon ve maceraya odaklanan yeni oyunu Dishonored, bu yılın önde gelen ve PC platformu için sabırsızlıkla bekenen oyunları arasında. Düşmanlarımıza gizlice ve sessizce yaklaşmanızı gerektiren oyunda, kendi tarzınıza uygun biçimde ilerleyebilmeniz için değişik özel güçler kullanmanıza imkan tanınıyor.Dishonored wallpaper

Bethesda’nın yeni gizli güç oyununu kutlamak için GeForce komünitesi üyelerine beş adet Dishonored oyununu, Bethesda Türkiye Distribütörü TRADEKS’in katkılarıyla NVIDIA ücretsiz olarak veriyor. Yapmanız gereken tek şey, bültenimize abone olarak GeForce komünitesine girmeniz ve düşünüp yeni bir özel gizli güç bulmanız. Dishonored ışınlanma, zamanın donması ve hayvanlara ve diğer insanlara sahip olma benzeri özelliklere sahip – ama siz gizli görevlerinizde size yardımcı olacak hangi özel gücü isterdiniz? En ilginç ve eğlenceli beş öneri kazanacak!

Yarışma 16 Ekim 2012 tarihinde başlayıp, başvurular 30 Ekim günü sabah saat 9:00’da sona erecektir. Şartlar ve Koşullar geçerlidir. Yarışmaya katılmak için sizden beklene bilgiler ve yarışma formu aşağıdaki gibidir.

Yarışma formu:
•       Adınız:
•       Soyadınız:
•       E-posta:
•       E-posta Onayı:
•       Doğum Tarihi:
•       Ülke:
•       Gizli süper gücünüzü anlatın (en fazla 50 kelime):
•       Bu çekilişin Resmi Kurallarını okuyup kabul etmek için tıklayın*
•       Beni lütfen GeForce TR Bültenine abone yapın

Duyuru ve form onayı:
Dishonored oyununun 18 yaş üstü yetişkinler için tasarlanmış olduğunu bu nedenle oyun ve yarışma yaş  sınırının 18 olduğunu hatırlatırız. Formu doldurarak gönderen ve bültenimize abone olan GeForce komünitesi üyelerini NVIDIA Türkiye internet sitesine tekrar bekliyoruz.  Jüri üyelerimizin belirlediği ilk 5 gizli gücü www.nvidia.com.tr sitesinde yayınlayacak, kazananları  5 Kasım 2012 tarihinde veya yakın bir tarihte duyuracağız.

Dishonored sayfası:
http://www.nvidia.com.tr/object/dishonored-pc-game-tr.html

Dishonored yarışma sayfası:
http://www.nvidia.com.tr/object/dishonored-pc-game-tr.html#gameContent=3