BMW X3 Serisinin Amiral Gemisi X3 M Görüntülendi


Alman otomotiv devi BMW’nin, bu yıl Porsche Macan Turbo’nun karşısına rakip olarak çıkardığı yeni X3 SUV serisinin en üst varyantı X3 M test sürüşüne çıktı.

Yepyeni X3‘ün  piyasaya hemen sürülmesinin ardından, serinin en cesur oyuncusu X3 M, Nürburgring pistinde neredeyse hiç kamuflajsız olarak test sürüşü yaparken casus kameralara yakalandı.

Daha cesur tampon tasarımları ve belirgin dörtlü egzoz çıkışı,LED aydınlatmaları  ve 20 inç boyutundaki Pirelli P Zero lastikler aracın performansına açıklık getiren ipuçlarından sadece bazıları. Kaputun altında 3.0 litre turbo şarjlı benzinli, 6 silindirli motoru 425 beygir gücünde. Yeni X3 M 0’dan 100 km hıza 4 saniyede çıkıyor ve ibresi 250 km/s‘i görebiliyor. Bu hızlı SUV markanın ezeli rakibi Mercedes’in en iddialı SUV’u AMG GLC 63 V8‘e rakip olacak gibi duruyor.

Araçla ilgili tüm detayların birkaç ay içerisinde ortaya çıkması beklenirken Almanya’daki liste fiyatının 62.540 Eurodan başlayacağı tahmin ediliyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git