Ana Sayfa Cep Telefonu BlackBerry World'de Tek Başına 47.000 Uygulama Geliştiren Programcı!

BlackBerry World’de Tek Başına 47.000 Uygulama Geliştiren Programcı!

BlackBerry World bugün itibariyle 120.000’den fazla uygulmaya sahip. İşin şaşırtıcı kısmıysa 120.000 uygulamanın 47.000’nin sadece ve sadece bir kulllanıcı tarafından geliştirilmiş olması. BlackBerry World’deki “Ücretsiz Uygulama Yükleme” sisteminden yararlanmış geliştiricinin başardıklarına çok şaşıracaksınız.

Berryreview’in haberine göre, BlackBerry uygulama dünyasında var olan 120.000’den fazla uygulamının, yarısına yakını S4BB olarak bilinen geliştirici tarafından yaratıldı. Bunu yaparken de BlackBerry’nin üreticisi Research In Motion’un serbestlik politikasından yararlandı. Geliştirilen uygulamalar arasında sesli kitaplar, fotoğraf makinesinin titremesini engelleyen yardımcı yazılımlar, smiley programları, anti-virüs ve anti-malware’ler bulunuyor.

Her şeye karşın BlackBerry World’ün yeterli sayıda uygulamaya sahip olduğunu söylemek mümkün değil. Örnek vermek gerekirse, BlackBerry World’ün önemli rakiplerinden Google Play Store’da 1 milyondan fazla uygulama yer alıyor.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting